Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. február 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes

A L'Oreal Double Extension szempillaspirál másolata.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

toth.anett.mica

2016. április 5.

Még tini koromban vettem meg egyszer, semmit nem értettem a sminkeléshez, de már akkor a kukában landolt, amikor ötödjére is esélyt adva egy kezelhetetlen, nyúlós, szinte csepegős trutyi merészkedett ki a kefével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Erika1111

2016. január 2.

A fehér része nem rossz de a fekete katasztrofa iszonyu szürkés fehér szinü lett a végeredmény

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

bogcsilike

2014. február 19.

blee!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

blee!!

ppetruska21

2013. december 25.

Nahát hogy ez mekkora. Mennyire hasonít a L'Oreal Double Extension- re de sajnos csak külsőre, megvettem mert nagyon érdekelt és semmi, semmit sem csinál csak valami fekete és fehér van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

arybaba2

2013. július 30.

Anyukám használta régebben,mára már kifogyott és beszáradt,így kidobtam.Szerette 2-3 újravette.A fehér részét mindig használta alapnak más spirál alá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

nius

2013. május 29.

Tartósságát nézve nem rossz, el sem kenődik, de sokra nem megyek vele, hiszen (nekem legalábbis) iszonyúan összeragasztotta a pilláimat..(még a fehér alapréteg nélkül is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

szilvy24@

2013. április 19.

nekem a fehér része olyan pillákat varázsolt le döbbentem :D rá raktam egy drágább fajta spirálból és tádám gyönyörű pilláim voltak, a fekete az nagyon rossz :/ nem tudtam elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

a.szabina

2013. március 1.

Nem jó, ilyen árkategóriában ( najó, egy icipicit olcsóbban) fényévekkel jobb spirált is lehet találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Tánya88

2012. október 14.

Katasztrófa ez a spirál :D Csomós, nyúlik, szárad... Áhh, szót sem érdemes rá pazarolni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Epres

2012. augusztus 18.

Ugyan az vonatkozik erre is mint a tusra.Ez a l'oreal koppintás nem nagyon jött össze a beltartalmat illetően. A boltban nyitottam ki de azonnal vissza is tettem miután megláttam a keféről csöpögő festéket. Nem tudom milyen lehet használni de nem is akarom megtudni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.