Lora

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ibi, Módosítva: 2016. május 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Hopi

2017. július 29.

Nem tudom, hogy nekem ugyan ez van-e, mert az enyém 6ml-es és egy fokkal szögletesebb alakú, ráadásul az inci lista végén néhány plusz összetevőt tartalmaz az itt megadottakhoz képest, de végül is lényegtelen.
Nagyon szeretem ezt a tust! Könnyű vele dolgozni, nagyon hamar szárad, nem kenődik el és tényleg kibír egy egész napot, sőt kettőt is, ha az ember lusta lemosni. Ennyi pénzért tényleg ajándék!

Én egyébként eurós boltban vettem, a nagyobbakban szinte mindenhol kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Én egyébként eurós boltban vettem, a nagyobbakban szinte mindenhol kapható.

Aranyhaj14

2017. július 13.

Hihetetlen, hogy ennyi pénzért manapság még lehet minőséget is kapni. Könnyű a használata, nem irritál, és abszolút tartós. Meleg nyári nap, végén egy izzasztó edzés és mozdulatlan marad!!! Miccellás vízzel simán lejön. Sok márkás és drága termék elbújhat mögötte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

kikolett

2017. június 27.

Első tusnak tökéletes, olcsó és nem szárad be. Gyakorlás nélkül szép egyenes vékony tusvonalat tudtam húzni, nem kellett javítgatni. Nem folyik el, egész nap kopás nélkül rajtam van, lemosáskor pedig ugyancsak maszatolás nélkül lejön egyben. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

ibi

2016. május 13.

Ket filces probalkozas utan eletem elso es egyben tokeletes folyekony vonalat ezzel huztam. Nagyon olcso, nem irrital, szaradas utan ujjal maszatolni egyaltalan nem tudtam, nagyon vekony az ecsete, sminklemosoval (loreal ferma genesis) konnyen lejon, nekem teljesen kezdokent nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.