Lora

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Hopi

2017. július 29.

Egyszerre vettem a párducmintás társával együtt, mert mindkét spirálnak megtetszett a keféje. A párducos volume-ról már kifejtettem a véleményemet, azzal nem voltam megelégedve.
Azzal szemben ez a példány már eléri a "nem rossz" kategóriát. Egyszerre elég kevés festéket visz fel, rétegezni kell, de cserében ezt gyorsan kell csinálni, mert elég gyorsan megszárad a festék. Ha lassabban száradna, akkor szebb eredményt lehetne vele elérni. Egyébként hosszú pillákat csinál és annyira nem is ragadnak össze, mint a párducmintás társánál. Inkább hosszít, mintsem dúsít, de hosszításban elég erős.
Összességében tényleg nem rossz, van nála rosszabb is, de azért reménykedtem benne, hogy egy fokkal jobb lesz. Majd még próbálgatom, de egyelőre még nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.