Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. december 23.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hecate

2018. április 10.

Kiválóan hidratál és olcsó. Eurós boltban vagy kínai üzletekben szoktam beszerezni. Mindig több van belőle itt-ott, az ágyam mellett, a fürdőben, az előszobában és a táskáimban. Nekem egy-egy használatra eltünteti a szájszárazságot, így én kevesebbet használok belőle mint Labello-ból kénytelen voltam. Számomra tovább tart, mint a Labello tartott. Nagyon szeretem, hogy nekem ez az ajakbalzsam nagy melegben sem folyt még szét, vagy tört el hamar és mindig biztosan lehet ki-be tekerni. Már nem cserepes a szám és nincs fájdalom hiszen télen se reped be az ajkam. Tartós, kissé viaszos réteget képez, de ez szerintem védi a szájat, és kellemesen puhítja az ajkakat. Szeretem. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Orsi0401

2017. június 14.

A sarki kisboltba ugrottam be, mert otthon felejtettem az ajakápolómat, ez és két másik színű párja volt a kínálat. Azóta már megvettem mindegyik válfaját, a munkahelyemen, a táskámban, az ágyam mellett, mindenhol tartok belőle. Jobban bevált, mint az eddigi összes labello, bebe és egyéb ajakbalzsamok, és egy filléres dologról beszélünk. Nem frusztrál, hogy nem egy márkás és trendi ajakbalzsam, fő a hatékonyság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

bettike401

2016. december 12.

Szeretem, mert nem kell naponta 5x bekennem vele a számat, elég 1x-2x mert nagyon jó, hatásos, hidratálja a száraz, kirepedezett ajkaimat.Az ára pedig nagyon kedvező, nálam jócskán letaszította a Labello ajakápolóit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

blackcat00616

2016. február 15.

Reggel szinte minden zárva volt, kivéve az euròs bolt, de a sulit balzsam nélkül nem bìrtam volna ki. Rá esett a választás, tetszett, hogy vitaminos. Az ajkam nagyon száraz volt, nem sok hìja volt, hogy kirepedjen. Mikor kinyitottam olyan Márka üdìtő illat csapott meg, mint a friss meggy. A feszülő, fájò érzést szépen mulasztotta. Már 1 hete használom és az ajkaimat teljesen rendbe tette, sőt! Egyszerűen jò ránézni, olyan puha hatást kelt ha értitek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

bugosgizi

2015. december 12.

Ritka nálam ajakápolókkal kapcsolatban hogy ne unjam meg őket rövid idő alatt.
De ezt a kis drágát nagyon megszerettem. Az illata és állaga szerintem nagyon klassz. Árában is rendkívül kedvező. Ahogy ide pötyögtem be az összetevőket meglepődtem mert ilyen patent kis listára nem számítottam. De így már legalább értem miért hidratál ilyen jól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Ritka nálam ajakápolókkal kapcsolatban hogy ne unjam meg őket rövid idő alatt.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0