Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szengabi, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk

25 sárnyalatban kapható, ebből egy a kifejezetten körömápoló termék

annamariasari

2019. május 22.

Csak azért adok rá 5 csillagot mert az árához képest megéri. 2 kenéssel 2 napot bírt úgy hogy rendesen igénybe vettem a kezem. A 3. napon kezdett el lepattogni. Nekem nem csíkozott. Egy halvány púder szerű színt vettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

riaraven

2019. január 12.

Két színben próbáltam (piros és egy tejeskávészerű), de egyik sem tetszett. Csíkos lett, lassan száradt, büdös volt. Sérülékeny és nagyon hamar lejön.
Életem egyik legrosszabb lakkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Életem egyik legrosszabb lakkja.

ehilda

2017. június 10.

Erre mondják, hogy olcsó húsnak... Vettem hirtelen felindulásból a százas boltban egy kéket. Gondoltam jó lesz ez első kék színnek, de nem. Hiba volt megvenni. Nagyon csíkos, a száradási idő még megfelelő is volna, a szín sem szép és büdös is. Nem tudom, hogy más színeknél mi a helyzet, de lakkmániásként ebből biztos sose veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Bettina13

2016. november 5.

Gyönyörű színű, sötét színű is fed egy rétegben, viszont nagyon sérülékeny, és az illatával ki lehet üldözni a világból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Noah27

2016. szeptember 19.

Szépek a színei,egy rétegben viszonylag jól fed,de ha már 2 rétegben teszek fel,van hogy még aznap pattog le és ezen egy jó minőségű fedőlakk sem segített.
A 2 csillagot csak a gyors száradása miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

A 2 csillagot csak a gyors száradása miatt kapja.

Macska'87

2016. július 10.

Egy meseszép szaténosan fénylő selymes rózsaszint vettem meg. 2 rétegben annyira gyönyörű, hogy merem állitani az eddigi legszebb színű legstilusosabb lakkom amit valaha is viseltem. Viszont -1 mert rettentő szaga van es nekem szörnyen lassan szárad és amig teljesen nem szilárdul meg jó sérülékeny is igy ügyelhetek hogy ne érjen hozzá semmi hosszu ideig. Dehát a színe és a tartossága( gel fedőlakal) az kárpotol a maceráért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

MrsWolf

2016. június 11.

A százasban vettem 249 Ft-ért, egy csillámos árnyalatot. Ezüst-kék-zöld-pink kicsi csillámok vannak benne, és nagyon szuper! 5-6 napig bírja, gyönyörű önmagában is, de akkor is, ha valamire ráfestem :) Gyorsan szárad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

ladywonderful

2016. április 5.

Nagyon egyenletesen fed, száradását tekintve nem nyűgözött le, de a tartóssága annál inkább! Az árához képest kenterbe veri a drágább drogériás termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

kicsiboszi

2016. február 28.

Betonszürke színben vásároltam, két réteg kellett a fedéshez, de száradás után észrevettem, hogy egyik-másik ujjamon nem egységes, csíkos a fedés. Gyorsan száradt, nekem három nap után kezdett kopni, de csak a jobb kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Regina02

2016. február 7.

Nekem a sötét zöld/türkiz van meg belőle...A színe nagyon tetszik de amúgy nem sokáig bírja. Ha nem csinálok semmit akkor kibír 2 napot, ha viszont igen akkor pár óra múlva már pattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Ethyl Acetate