Lorenzo Dante Ferro

Ár:   27 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   27 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria

A Fior di Panna inspirációja a finom női bőr illata: miután testileg-lelkileg tisztán kilépünk a fürdőszobából. Diszkrét, harmatos női bűbáj, a szappan és a púder örök klasszisa. Olasz érzékkel emelkedik ki a damaszkuszi rózsa, ilang-ilang, írisz és gyöngyvirág illata a tipikusan helyi bergamottal. A háttérben melegen duruzsol a szantálfa és vanília abszolút. A nőiesség esszenciája: a púderes-szappanos illatok új királynőjét köszönthetjük benne

Illatösszetevők: bergamott, zsálya, gyöngyvirág, ilang-ilang, írisz, rózsa, szantálfa, vanília

Boszkakő

2018. május 28.

Hú, megcsíptem az utolsó darabot a Neroli kincsesbányájában! : ) Már a télen szaglásztam egy kis mintából, de akkor valami dögösebb illatra vágytam, így elmaradt a vásárlás. Most lecsaptam. Igen, púderes, igen, nagyon púderes, de nem porosan, öregen, hanem úgy, mintha balerinák rohangálnának ez ember körül. Melegséget és fiatalságot sugároz. Imádom. Bújós, otthonos illat. A bergamott nagyon szépen táncol az írisszel és a vaníliával. És az üveg, az valami csoda a maga egyszerűségével. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Verona5

2018. május 19.

Ő egy virágos krémes luxus szappan érzetét adja, hosszan elnyúlóan és az írisz tartalma ellenére nem krémesedik be annyira, hogy számomra ne legyen viselhető, sőt! Nem ismerem a Villoresi Teint de Neige-t, de az már ránézésre sem nekem való lehet a túlzott púderessége miatt. Ez viszont meglepetésszerűen klasszul viselkedik a bőrömön és akivel eddig próbáltattam az mind azt mondta, hogy húú de finom. Aki szereti a szappanos illatokat, annak kiváló. Nekem a Hermes Caleche Soie de Parfum ugrik be róla, csak ez a púderes verziója lenne. Hosszan tartó illat, fújva a szillázsa is nagy lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.

galagonyanya

2018. április 15.

2016. október 5. Az első perctől az utolsóig Teint de Neige. Semmivel sem könnyedebb vagy lágyabb. Hatalmas szillázs és tartósság. Tömény púderillat. Nekem csalódás.

2018. április 15. Teint de Neige összeöntve Iperboreával s megszórva leheletnyi kaporral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

stylo

2017. november 17.

Valamiért elkezdtem erőltetni ezeket a púderes illatokat, de sajnos be kell látnom, hogy egyáltalán nem illik hozzám. Ez viszont különösen jól sikerült. De nem nekem való. Harmatos, özikeszemű, balerina alkatú ifjú hölgyikéken viszont bomba tudna lenni. Nekik bátran ajánlom, ha kipróbálnának valami mást is, mint amit a barátnőik is használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

eannamaria

2017. április 9.

Csodálatos arányban eltalált szappanos virágkompozíció, nem visít a gyöngyvirág , nem uralja a rózsa , nem teszi közönségessé az ylang-ylang ,
és nem lesz púderes az írisztől. A leheletnyi gyógynövény , ( amit egyébként egyáltalán nem tudnék kiérezni , megnevezni meg még annyira sem , ha nem ismerhetnénk az összetevőket ) , emeli még fantasztikusabb szintre a kompozíciót , amitől nekem már nem is parfüm , hanem egy tényleg luxus kategóriájú bőrtápláló szappan illata , ami egész nap kísér egy igazán tiszta , ápolt bőr érzetét keltve. Intim , ultranőies illat.
Rajtam szerencsére semmiféle hasonlóságot nem mutat a többek által említett TDN-el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Norella

2017. március 28.

Teint de neige vagy a Soavissima ,nekem túl nehéz illatok , rajtam öregasszonyos naftalin szaguvá válnak ,ezért is csalódtam kellemesen ebben az illatban mert nagyon könnyed puderes , tisztaság illat ,sokkal hordhatóbb mint a fent említett társai .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Marcsi66

2017. március 21.

Ha tehetném,azonnal megvenném Arquiste Infanta Flor parfümöt,ez a legjobb idáig nekem,púderes-szappan kategóriában,annyira azért nem bánt h nincs belőle,hisz Chanel eau Premiere a birtokomban,és ez szintén piszok jóra sikerült,Lorenzo parfümje is gyönyörű,és előttem ezt már leírták,h bizony nagyon hasonlít,,Teint de Neige púderes felhőjéhez,Azért van különbség,ez sokkal légiesebb,szinte szárnyal a fiatalság,érezhető h szabad a huncutkodás,nincs elfojtva itt semmi,Nagyon frissen indít,és azt hittem,végig ilyen lesz,kicsit beédesedik a leszáradásnál,de így is finom,Olyan kis balerinás az egész,,,tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

illatvarázs*

2016. október 5.

Rajtam hasonló lesz Chloe-Love illatához. Abban és ebben is érzem ugyanazt a zavaró összetételt, amit pontosan nem tudok leírni, hogy mi is az. Kiütközik egy konyhafűszeres (talán köményes) akkord virágokkal, púderrel karöltve. Egyáltalán nem tiszta, szappanos illat a bőrömön, Inkább harsány fűszeres púder. Nem szép rajtam ez a Fior di Panna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 5.

Kincskereso

2016. október 2.

Szerintem is egyértelmű a hasonlóság a Teint de Neige-zsel. Viszont a Panna annál számomra viselhetőbb: a kellemes szappanos tisztaságillatot nem teszi olyan folytóan ragacsossá az édeskés alap. A TdN nem tud ennyire légiesen emelkedett lenni. Ha a TdN a molett 60-as dáma, akkor a Panna a huncutabb, szabadabb, életvidámabb, közvetlenebb csinos leánya. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Strombolana

2016. október 2.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,szerintem is az egyik legjobb tisztaságillat.Tökéletesen hozza a finom női bőr illatát.A második mintámat használom,egyszerűen hiányzik ha nem érezhetem.Az egyetlen ok,amiért nincs még egy 50ml-es üvegcsém,hogy leszáradás után néha nekem is soknak bizonyul az édes vaníliás tejes illat.De ha nagyon ki leszek éhezve púderes-szappanos illatra,biztos ő lesz a befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.