Lorenzo Dante Ferro

Ár:   27 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   27 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A mennyei Mantra meglepően friss, ragyogó parfüm, mely szinte varázsütésre boldogságra derít. Olasz mandarin, bergamott, ragyogó, buja osmanthus, írisz, jázmin melegséget adó ámbrás méhviasz alapon. Narancssárga jókedv-bomba, melyet minden évszakban és napszakban viselhetünk.

Illatöszetevők: bergamott, citrom, mandarin, ilang-ilang, illatvirág, írisz, jázmin, ámbra, fás jegyek, méhviasz, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

galagonyanya

2017. szeptember 2.

Gyermekkorom gondtalan boldogsága, lusta nyári reggelek, napfény, vidámság... mindezt felidézi ez az édes, mandarinos illat, melyet receptre kellene felírni rosszkedv, búskomorság, szomorúság ellen. Hihetetlenül feldob, megnyugtat, oldja a szorongást, feledteti a problémákat. Csodálatosan finom... Mindenkinek puszi és nagy-nagy ölelés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

egyboszorka

2017. március 5.

A parfümház neve I Profumi del Mastro Profumaio, a parfümőr, aki mögötte áll Lorenzo Dante Ferro ( a hazai lelőhely oldalán sem így van feltűntetve ). Az illat uniszex besorolást kapott. Amit rajtam produkál, az pedig egy gourmand csoda, az a fajta, amit nem biztos, hogy birtokolni vágyok ( kizárólag Naxos miatt ), viszont elismeréssel adózom a parfümőrnek, mert ez egy bitang jó illat. Citrusos friss indítás után szépen beédesedik, a jázminos virágos jegy bújik elő dominánsan, ámbrás - vaníliás az alap. Egyszerűen ennyit tudok róla írni illatügyileg. És nem azért, amiért a Bvlgari Goldearól sem tudtam többet. Frissességét megtartó édesen virágos, citrusos aláfestésű gyönyörűség, annyira harmonikus egységben, hogy semmi értelmét nem látom cincálgatni és boncolgatni, egész egyszerűen egy fantasztikusan derűs, mosolygós illatélmény. Sunshine. Én neki adnám ezt a nevet. Aranyló nyári reggel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Strombolana

2016. október 2.

Érdekes illat.Nem nagyon tudom semmihez se hasonlítani.Van benne valami kis zavaró,amiért rólam lekívánkozik.Ettől függetlenül benne van az illatban,hogy máson esetleg gyönyörűen kibontakozik.Nem lett szerelem,ellenben a testvére a Fior di Panna,IGEN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.