Lorenzo Villoresi

Ár:   24 600-35 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   24 600-35 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Mósusz parfüm: érzéki orgia Villoresi ördögi kezei közül, mely rétegről rétegre tárja fel gazdagságát.

Illatjegyek: bergamott, galbánum, kardamom, geránium, rózsa,mósusz, rózsafa, szantálfa, tölgymoha, vanília.

GNóri

2020. szeptember 3.

Ajj, miért nem írtam még róla?! A történetünk még tavaly év elején egy Nerolis mintával kezdődött. Ahogy felkentem, kész, tudtam, hogy ez én vagyok, ezt az illatot kerestem évek óta a hűvösebb időkre. Hónapokig kenegettem a mintát, folyamatosan a csuklómon volt az orrom, közben őrlődtem a beszerzésén az ára miatt. Próbáltam hasonló alternatívákat keresni, de van, amit nem lehet helyettesíteni, így végül muszáj volt megvennem.
Rajtam füstös-fás babapúderes illat, a bőröm aktuális kémiájától és az időjárástól függ, hogy épp a fás vagy a púderes vonal erősebb. Az egyik leggyönyörűbb és legminőségibb illat, amit valaha éreztem, komplex, tartós, elegáns. Először nehezen volt hihető számomra, hogy Brad Pitt szignatúra illata, vagy hogy egyáltalán, hogy lehet ez uniszex illat, de a férjem is kipróbálta magán, és valóban, férfin is isteni, rajta sokkal fásabbá, szúrósabbá vált, kevésbé volt púderes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Szofia1981

2016. november 16.

Nekem nem jó :((((((((((((((( Nem 1 pont, mert nálam csak Paco Rabanne 1 million (férfi) és a LVEB az 1 pont vagy inkább 0, de nem is annyira jó, hogy ennyi pénzt kiadjak érte. Olyan illata van pont, mint annak a rózsaolajnak, ami régen volt a nagyanyámnak. Nem rossz, de nem is jó. És kétlem, hogy Brad Pitt ezt használná, ez egy teljesen női illat. (Kipróbáltam a férjemen :) Na jó nem húzom le, mert mégis csak egy Villoresi, de semmi extra, ezért 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Poldi

2016. október 25.

Sziasztok!
Végre megkaparintottam egy illatmintát belőle. Megszimatoltam, és leesett az állam. Visszafogottan tökéletes. Nem harsány, és nem sok. A főbb összetevőket gyönyörűen ki lehet belőle érezni, amik nagyon jó minőségűek.

Van benne simogatás a pézsmától, zamat és játékosság a rózsától, orientális feeling a szantáltól, kesernyésség a galbanumtól, és egy pici karc a tölgymohától. A citrusoktól az elején zizeg, a vaniliától és az ámbától, a végén pedig dorombol. Tökéletesek az arányok.

Mert ugye tudjuk, hogy egy parfüm szépsége a minőségen, és az eltalált arányokon múlik. Villoresi mester egy igazi kézműves. (Látom a lelki szemeim előtt, hogy az öregúr hogy kotyvaszt, kever, és adagol.) Sajnos a kritikusok nem mindig ismerik el a tehetségét, de mi tudjuk hogy nagy mágus.

Már most elkezdek rá gyüjteni.

BRÁVÓ!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 25.

Sziasztok!

Már most elkezdek rá gyüjteni.

BRÁVÓ!!

andrea91

2016. június 17.

Mellesleg, Brad Pitt alap illata:) és egyébként szerintem is érdekesebb pasin, ezen info nélkül is:)

Előttem már mindent elmondtak, nekem azért négyes, mert ötöst az igazi nagy szerelmek kapnak, de a villoresik közül mindenképp a kedvencem. Viselni? Hát, nem nekem való:) de kellemes, és máson nagyon élvezhető, minősége szuper, nem orrbavágós, de sokáig lágyan körbe leng.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

egyboszorka

2016. április 25.

Harmadik várandósságom alatt a hormonok perverziója folytán ellenállhatatlanul vonzódtam a " tündéri " és " hercegnős " jelzővel illethető fehér és rózsaszín illatok jeles képviselőihez. Emiatt az egész környezetünk, de főleg a férjem meg volt győződve róla, hogy harmadjára kislánykánk születik, aztán a 18. heti ultrahang persze bebizonyította, hogy leánykát mi sajnos nem tudunk... Sikerült is egy tetszetős kis kollekcióra szert tennem ezen illatokból. Nagy részüket elfújkáltam, volt amit később elajándékoztam a hasonló színekből erősen felduzzasztott körömlakk készlettel egyetemben. Lalique Encre Noir, Moschino Toujours Glamour mellett Ő vitte a prímet, olyannyira, hogy a műtőbe is ennek az illatnak a felhőjében toltak ( első alkalommal Lancome Hypnose, másodjára Cartier Le Baiser du Dragon volt az illatkísérőm :-)) ). Aztán a műtét másnapján olyan gyorsan elmúlt ez a hormonhatás, hogy amikor a férjem megkérdezte, hogy milyen finomságot hozzon, azt válaszoltam neki, hogy az Angel- t, enni úgysem tudok ( magamra persze nem fújtam a babóca miatt, csak az üvegből szipuztam ).
Az illat? Gyönyörű, szépséges hófehérvirágos - pézsmás puha testápolóillat a maga púderes módján. Nem szúrós, éles rajtam, mint mondjuk az Iperborea vagy a Teint de Neige. Hiába nem a stílusom ez az illatcsoport, őbelőle mindig lesz itthon. Örök emlék, nem ajándékoztam el, a legkisebbünk születésnapján mindig ezt használom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Nur

2014. augusztus 21.

Szép illat, finomat érezni a pézsma aromáját, csak annyi a "bajom" vele, hogy nem hiszek az uniszex illatokban. Abszurd, hogy a párom is azt viselje amit én... Mellesleg szerintem feminin illat. Ennyit erről...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

médea

2012. szeptember 11.

Sokféle fűszert lehet érezni benne, én szeretem a mósuszt, de nem erre számítottam. Öreg régi bútorok jutnak eszembe róla, régi letünt korokat idéz. Kellemes illata van, gyakran teszek belőle a csuklómar és szagolgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract