Loriblu

Ár:   €60   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Ár:   €60
Lelőhely:   online külföldről

2010-es megjelenésű, friss, virágos női illat, púderes-citrusos jegyekkel.

juditkaa70

2017. február 17.

A múlt héten rendeltem meg onlinenon,és a héten kaptam meg. Csajok! Ki,kell,hogy próbáljátok ezt a parfümöt! . Elegáns arany üvege fekete szalaggal diszítve, arany medál alakú L betű Swarovski kristályokkal. Az illata elegáns és kifinomult,és elbűvölő. Az illat kavalkádja változatos, friss virágos,de ugyanakkor púderes, de szerepet játszik a citom és a pézsma is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.