Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: susieesonic, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Vitaminokkal és glicerinnel.

Vicus7

2018. december 9.

Kellemes illatú, nem szárítja a bőrt, sokszor újra szoktam venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Kellemes illatú, nem szárítja a bőrt, sokszor újra szoktam venni

kata93

2016. június 27.

Ha nem akarok sokat költeni tudfürdőre, akkor szoktam ezt venni. Az illatát nagyon szeretem, és hát az ára baromi kedvező. Azt nem szeretem, hogy túl híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

victorika

2014. november 21.

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Adél Zsanna

2013. december 10.

Hát mindennek csak tusfürdőnek nem használom (tekintve, hogy egy minőségi tusfürdővel nem tudok megfürdeni a száraz és érzékeny bőröm miatt), de persze nem is annak vettem! :D
Bementem a Rossmannba és folyékony szappan utántöltőt kerestem! Aztán ezeket szaglásztam és ennek az illata azonnal megvett :D Aztán az ára is :D Ez júniusban volt a pumpás nyomóka még félig van :D Megérte :D
Nem szappan, de én arra adom az 5*ot amire mi használjuk :D ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Nem szappan, de én arra adom az 5*ot amire mi használjuk :D ;)

jetroh

2013. november 18.

ennek a kicsi változatát használom,és szeretem.Az illatával még barátkozok de 200ft-ért nagyon is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Nagyon finom illata van, igaz nem az az erős illat, amiket én szeretek, de ezt leszámítva remek. Nem is drága, tehát megéri!... : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Cicka

2013. május 7.

Óccsó és nem ráz. Nem rossz.Ár/érték arány nagyon rendben van.De nem kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Óccsó és nem ráz. Nem rossz.Ár/érték arány nagyon rendben van.De nem kedvenc.

nikus23

2013. április 27.

Szerintem jo ez a tusfurdo, az illata tetszik, nem szarit, es nagyon megeri az arat, egy probat biztos hogy megerdemel.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

bolero

2013. március 21.

szeretem, mert olcsó és nagy kiszerelésben kapható, nem szárít jobban, mint bármelyik másik tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Dynu

2013. március 21.

Engem is csak az illata zavar egy kicsit, öblítőre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Engem is csak az illata zavar egy kicsit, öblítőre emlékeztet.

Vitaminok: Panthenol