Lotti

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k8iss, az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Lelőhely:   Auchan, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A Lotti babafürdető lágy simogatás, kímélő gondoskodás a baba bőrének, irritáló anyagoktól mentes.

Gyengéden tisztítja a baba bőrét. Segít megőrizni a baba bőrének puhaságát, és óvja a kiszáradástól. Habja gyengéd a baba szeméhez, lágy érintése igazi élménnyé varázsolja fürdetést. A baba fürdetésekor és tusoláskor is használható.

Egy anya akkor boldog, ha nagy szeretettel és odaadóan tud gondoskodni a kicsi babáról. Egyik legnagyobb félelem, hogy a baba érzékeny kis bőre nem kapja meg azt a szerető gondoskodást, ami jár neki. A D-panthenol egy fontos tápanyag a baba finom bőrének. Gyengéden táplálja, nyugtatja azt, segíti a bőrsejtek regenerálódását, nyugtatja az irritált bőrt. Az ezüst kolloid segít megvédeni a baba bőrét a baktériumoktól, gombáktól, és gyulladást kiváltó tényezőktől.

Kriszti4

2017. január 12.

Nagyon szeretem a kisfiamat fürdetni vele. Nem szárítja, vagy irritálja a bőrt, nagyon gyengéd.Én szeretem a pumpás kiszereltségét is, praktikus.Nem ragacsos, könnyen el lehet oszlatni a bőrön.Szuper termék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Széncinke

2015. november 1.

Felnőtt bőrre elégedett vagyok vele. Gyengéd, nem szárit,nem irritál és nem hagy maga után semmilyen réteget a bőrön. Mivel babakozmetikum, az sls-t azért kihagyhatták volna belőle :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

fegalangdon

2015. augusztus 5.

Nagyon szeretem, és nemcsak a gyerekre használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Nagyon szeretem, és nemcsak a gyerekre használom :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea

Az ezüst-kolloidot vízben feloldott (kolloid állapotú) ezüst részecskék alkotják.

Magát az „ezüst-kolloid” kifejezést sok forgalmazó pontatlanul tünteti fel termékein, amik valójában ezüstvegyületeket, vagy fehérje-ezüst vegyületeket tartalmaznak. A valódi ezüst-kolloidban az ezüst feloldott, apró, fémes részecskékből áll.