Love2Smile

Ár:   590 Ft és 890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   90 g és 230 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   590 Ft és 890 Ft
Kiszerelés:   90 g és 230 g
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A friss, harmatos rózsa bársonyos szirmaiból készített természetes aroma van összekeverve az egészséges céklából nyert, természetes színanyaggal. A lehelletnyi szőlőmagolaj segít, hogy a bőr még selymesebbé váljon.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az illata kellemes, de nem volt tartós. Viszont amíg fürödtem, a víznek szuper színe volt, és átvette az illatot. Egyszer elment, de van másik, amit jobban szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

tothdyna

2012. május 23.

Nagyon kellemes illatú, hatású termék, igaz nekem a nagy jött be 100%-osan, a kicsi verzióját kevésnek érzem egy kádnyi vízhez. Én se zuhanyoztam le magam utána, kíváncsi voltam, lehet-e "magamon hagyni" és igen, bevált. Szuper összetevők, nem túl erős, de érezhető illat, kellemesen színezi el a vizet, utána picit hidratáltabbnak is érzem a bőröm, azt hiszem, ennél jobb fürdőgolyó nincs a hazai piacon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

Franciska

2012. március 26.

A kedvencem a szegfűszeges illatúval együtt, selymessé teszi a fürdővizet és a bőrömet is, de nincs olajos érzetem, így nem kell utána +zuhanyozás, mint az eddig tapasztalt más fürdőgolyó esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 26.

horzso

2011. november 29.

Nincs is jobb, mint egy hideg, téli nap esetéjén egy kád vízben ücsörögni :) főleg, ha a víz rózsaillatú. Nagyon szeretem ezt a fürdőgolyót, isteni az illata, vízbe dobva pezseg, illatozik, enyhén rózsaszínűvé színezve a vizet. Én a nagyobbik kiszerelést próbáltam ki, és azóta is azt vásárolom.
Semmilyen káros anyagot nem tartalmaz és olcsóbb mint pl. a LUSH fürdőgolyói. Akinek számít: abszolut magyar termék, egy magyar házaspár itthon fejlesztette ki.
Kapható a Douglas-ban és internetes webáruházakban. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil