Love2Smile

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cybio, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát, természetes alapanyagokból készült, káros anyagoktól mentes dezodor, melynek hűsítő, frissítő, karakteres illatát az esszenciális növényi illóolajok adják. Parabén-, alumínium-, cink-, parfüm-, zsír- és olajmentes termék. Nem hagy nehezen eltávolítható nyomot a ruhán. A test természetes funkcióit nem befolyásolja, a bakteriális bomlás kellemetlen "illatát" semlegesíti.

Vegán

Franciska007

2019. február 22.

Évek óta használom ezt a márkájú dezodort, bár nekem a citromfű eukaliptuszos a kedvencem, nyáron ilyet is bevetek, mert nagyon jól hűsít, ilyenkor mindig van egy ilyen a táskámban. Nem tömíti el a pólusokat, vagy gátolja az izzadást, de azonnal szagtalanít, nem csíp és nem kell belenyúlni kézzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

cybio

2017. november 6.

Kb. egy hónapja használom ennek a márkának ezt az illatú deóját, én személy szerint nagyon elégedett vagyok vele. Más illatot is használtam már a deójukból, de eddig talán ez tetszik a legjobban (nemcsak az illata miatt, de hatékonyságát tekintve is!). Magyar termék, kevés és szép összetevővel, és a még megfizethető árkategóriában.
Az illatához még annyit, hogy nekem a mentolos rágógumiéhoz nagyon hasonló (ami nekem kimondottan tetszik, üde, frissítő illat), viszont érdekes módon a teafaolaj illatát nem érzem benne. Ami őszintén szólva nem is baj, mert aki használ teafa olajat, az tudja, milyen borzasztóan erős, tömény :D
Az is tetszik benne, hogy a csomagolás java része üvegből van (a kupak és a görgő műanyag), így egy fokkal környezetbarátabb, mint más deóké.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum