Love2Smile

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcs26, Módosítva: 2019. november 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Ajakápolók

Finomítatlan, nem dezodorált (csokoládés-kakaós illatú) kakaóvajból készült ajakápoló. Praktikus tégelyes kiszerelés. Védelmet nyújt a környezeti ártalmakkal szemben, lassítja a bőr öregedését (antioxidánsok hatása), a száraz bőrt regenerálja, hidratálja, puhítja. Arckrém, krém és testápoló helyett is használható.

Pálmaolaj mentes, parabén mentes, vegán és állatokon nem tesztelték.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia