Love2Smile

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Love2Smile, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát, természetes alapanyagokból készült, káros anyagoktól mentes deo, melynek élénk, nyugtató illatát az esszenciális növényi illóolaj adja. Nem tartalmaz zsiradékot sem, nem hagy nehezen eltávolítható nyomot a ruhán. A test természetes funkcióit nem befolyásolja, a bakteriális bomlás  kellemetlen "illatát" semlegíti.

Vegán

arcoiris

2019. április 9.

Anyukám lepett meg vele karácsonyra-tehát már használom egy ideje. Napközben újrakenős, de jó, tényleg kellemes az illata. Féltem hogy sokáig nedves és nyirkos marad felkenés után, de szerencsére nem. A lush szilárd dezodora- az Aromaco után jött most ez nekem- számomra az túlságosan karakteres illatú volt- tehát befolyásolta a magamról kibocsátani akart illat képét. Ez semlegesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum