Love2Smile

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: patai.zsuzsanna90, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális, antivirális, antifungális (elsősorban a légzőszervi-, húgyúti-, és bőrfertzéseket okozó kórokozókkal szemben), asztma, megfázás, láz, torokfájás, cukorbetegség, gyulladáscsökkentő, izomlazító, reuma ellenes, méregtelenítő hatású. A bőr táplálásáért extra kakaóvajat, a borotválkozás során keletkező, esetleges apróbb sérülések fertőtlenítéséért eukaliptusz- és citromfűolajat tartalmaz, ami a pattanásos bőr kezelésére is nagyon hatásos, borotválkozáshoz is használható. Vegyszer- és színezékmentes szappan, melynek fő alapanyagai hidegen sajtolt olajok.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Helyes kis csomagolásban kaptam : ) Az illata nagyon kellemes /zuhanyzás után még halványan érezhető/, nem habzik túlságosan, de ez nem is baj. Amennyire most meg tudom ítélni, nem fogy gyorsan. Érzékeny bőröm van, ezért a legtöbb terméktől kipirosodik zuhanyzás közben-után, ennél a szappannál ilyet nem tapasztaltam. Szépek az összetevői, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

sipild

2014. február 8.

Egyelőre a fiókban tartom, a ruhák illatosítására. Már több hónapja megvan és még mindig intenzíven árasztja magából a kellemes citrusos, eukaliptuszos illatot. Tudom, hogy nem erre készült, de ezt a feladatot 5-re ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 8.

Hoagirl

2013. november 21.

Csak az arcomra használom, kiválóan tisztít, de sajnos eléggé szárít annak ellenére hogy elvileg mindenféle tápláló olaj és vaj fellelhető benne. Mindenesetre mivel sminklemosás után, este szoktam használni, ezt a problémát az éjszakai krémemmel megoldom. :) Az én példányom kellemesen habzik, és remekül tisztít (nem győzöm hangsúlyozni), ezzel nincs gond, az illata pedig nagyon-nagyon friss és kellemes, imádom! Néha csak az illata kedvéért kezet mosok vele. :) Sokáig kitart én már két és fél hónapja minden nap nyúzom, de még mindig nagyon sok van belőle. Alapvetően elégedett vagyok a kis félgömbömmel, négy csillag jár neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

FaerieQueene

2013. október 27.

Nem habzik olyan jól mint kellene. De nem fogy gyorsan. A 3 szappanból, amit vettem, egy mintha idő előtt megromlott volna. Ez egy kicsit lehangoló, mert nem olyan olcsó szappan, hogy csak úgy kidobjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

patai.zsuzsanna90

2013. június 10.

Gyönyörű kis szappan a csomagolással együtt, a félgömb alakjának köszönhetően pedig könnyen kézben tartható a vízben is.
Kellemes illatot áraszt, nem hivalkodó, igazi élmény vele tisztálkodni. Nagyon ajánlom, nagyon nőies szappan, igazi ékszer a fürdőszobában.
Sokáig tart, teljesen természetes összetevői vannak. Már nagyon kerestem Ő-t, rá se nézek másra ezután. :-)
Ajándékként is tökéletes. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Ajándékként is tökéletes. <3

miomio

2013. április 3.

Aranyos csomagolásban kaptam. Egy félgömböt kell elképzelni, lapos oldalán aranyos minta. A szappan alakjából adódóan pont a tenyérbe illik. Kellemes illatot ad tusolás közben. Enyhén érezhető azután is. Nagyon minimálisan habzik. Sajnos az én bőröm rendszeres használat mellett testápoló nélkül száraz. Emiatt 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.