Love2Smile

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: koalace, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vegyszer- és színezékmentes szappan, melynek alapanyaga kíméletes eljárással készült olajok. A bőr táplálásáért selymesen lágy illatú rózsaolajat tartalmaz.

demuskriszti

2017. április 11.

Alapvetően nem rajongok a rózsa illatért, de ezért a szappanért igen! Csodálatos hangulatot ad a tusolásnak, semmilyen habzó tusfürdővel nem tudja felvenni a versenyt. Kellemes illata, tökéletes formája mellett a minőségi összetevőknek köszönhetően egyáltalán nem szárítja, inkább hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

koalace

2015. december 26.

Csodás!! Pár hónapja elkapott a natúr szappanmánia!:D Nah szóval sok jót hallottam a márkáról, és mivel mostanában rózsamániás is lettem, erre a rózsaszappanra esett a választásom. Nagyon tetszik az alakja, kézre esik. Már majdnem elhasználtam, de a szappan egyben van!!! Finom gyengéd rózsaillata van, kiérződik belőle, hogy igazi minőségi alapanyagokból készült. Konkrétan felfedeztem, hogy érzem a kakaóvaj illatát. Nem szárít extrán a szappan. (az én bőrömet minden szappan szárítja valamelyest), jól tisztít. Csak ajánlani tudom. Biztosan újra fogom venni és más terméket is kipróbálok majd a markatól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.