Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bogirl*, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Műköröm hatását keltő körömápoló. Fehérítő hatású. A vitamin és körömerősítő szilikon tartalmának köszönhetően megerősíti és széppé teszi még a matt felületű körmöt is.

foxgirl

2013. augusztus 12.

Alapozó lakknak a körmöm alá megfelelt. A leírás szerint fehéríti a körmöt, sajnos ezt egyáltalán nem tapasztaltam, nem is erősített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Bogirl*

2013. június 20.

Egyetlen egyet találtam belőle a rossmanba, azonnal le is csaptam rá! Korábban használtam már a körömnövekedést serkentő készítményét, és az bevált, gondoltam ez is jó lehet. És valóban. Arra még nem jöttem rá, hogy kell értelmezni, hogy műköröm hatását kelti. Kb. 2 hete használom, nagyon elégedett vagyok vele. Szépen megnőtt a körmöm, s 2 hete lakkozom ezzel a körmeimet és nem törtek le. Sokkal erősebbek, kellemesen fényes lakk. Először csak ezt használtam, de imádom festeni a körmeimet, így már alaplakknak használom. Így is jó, mert a körmeimet erősíti, nem törnek le oly könnyen, és így, hogy erős, egészséges körmöket kapok, szebben meg is tudnak nőni a körmeim. :)
Abszolút elégedett vagyok vele, remélem találok még majd ilyen lakkot és nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.