Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A kókuszolaj hidratálja  és kisimitja a bőrt. A hyaluron sav ráncmegelőző hatású, az E vitamin öregedésgátló.
  • Gyümölcskivonatot tartalmaz, mely gazdag C, B1, B2 vitamint, A vitaminokat, a PP vitamin regeneráló hatású.
  • A zöld alga kivonat javitja a bőr tónusát.
  • Megrepedt, hajszáleres bőrre ajánlott.

Kispitypang

2018. április 21.

Na ez egy teljesen haszontalan termék! Egyrészt a kiszerelése is kisebb, mint a hagyományos BB krémeké, csak 30g, másrészt bár van némi fedése, egyáltalán nem tölti fel a pórusaimat, márpedig ez egy terméknél nálam alap. Némi színezett krém csak, ami pár óra után már foltosan kopik le a bőrömről.
Csak azért nem dobom ki, mert kifejezetten törekszem arra, hogy elhasználjam a megvett termékeimet, nem szeretek kidobni dolgokat. Hétvégére, boltba rohangálni még jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

labathante

2017. április 2.

Én többször is újra vettem ,mert ha egy könnyed alapot szeretne az ember akkor ez a legjobb ,a legjobb áron. Én úgy vettem észre ,hogy amikor felviszem és eldolgoznám kicsit csomósodik a termék ,nagyon furán néz ki ,de utána szépen el tudtam dolgozni és semmi baj nem volt vele. Ha szárazabb a bőrötök akkor főleg jó. Fedni annyira nem fed,inkább kiegyenlíti a bőrszínt ,tartósnak nem annyira tartós, de egy olcsóbb bb krémtől nem is lehet többet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

CzFru

2017. január 20.

Egész jó az eredményt, amit el lehet vele érni, de nem tartós. Ellenben ár-érték arányban szerintem jó kis darab, fiatalabb tiniknek én kifejezetten ajánlom, mert vele jól lehet tanulni az alapozást :) Én pánikhelyzetben vettem, azóta se használtam el és nem is fogom újra venni, mert van nála jobb termékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

alcyone

2015. szeptember 30.

Nagyon zsíros hatást hagy maga után, ráadásul nem is fed egy kicsit sem...olyan, mintha fel se kentem volna. A színe jó lenne, mert könnyen illeszkedik az arcom színéhez, de nagyjából ennyi pozitívumot tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Dorcimorci

2015. február 9.

Nekem nem vált be egyáltalán.
Ahogy kenem, csomósodik össze és foltos lesz az arcom. Egyáltalán nem fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Nekem nem vált be egyáltalán.
Ahogy kenem, csomósodik össze és foltos lesz az arcom. Egyáltalán nem fed.

heim.mesi

2015. január 7.

Általában a mindennapokban használt sminkemhez ezt használom. Nincs nagy fedése, de mivel elég szép a bőröm ez is tökéletesen elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

hena

2014. november 14.

Igaz, hogy túl sok fedése nincs, nekem mégis bevált a mindennapokra. Mondjuk alapvetően (lekopogom) nincs problémám a bőrömmel, ennyi fedés is épp elég neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

shinigami:3

2014. november 4.

Nem olyan rossz csak nekem túl sötét. Nem fed nagyon viszont a bőrömet puhábbá teszi. Szürke hétköznapokra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 4.

henrietta93

2014. július 2.

Nem a legjobb, a fedése kb 0, nekem a Nude árnyalat van meg belőle de az is világos!
Ne vegyétek meg sztem! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Ne vegyétek meg sztem! :/

jadegirl

2014. június 26.

Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Pénzkidobás!