Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Rossmann

Magasfényű arcpirosító púder.

2 színben kapható.

Kiszerellés: 8 g

starflo

2015. április 2.

A sötétebb verziót vettem meg akciósan, kontúrozás céljából, és nem csalódtam. Szépen illik a sötétebb szín az arcbőrömhöz, jól kiemeli az arccsontomat, és tartós is. A világosabb részével óvatosan átmegyek egy púderecsettel az egész arcomon, így remekül mattít is, és tartósabb lesz tőle a CC krémem. Szóval a világos rész leheletnyi mértékben használva nálam a púdert is kiváltja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Barbi0921

2015. március 30.

Highlighter miatt vettem meg... Valami borzasztóan csillámos, úgy néztem tőle ki mintha az Alkonyatból jöttem volna... Az egész arcom messziről csillámlott tőle.. A pirosító részével viszont megvoltam elégedve. A másik gond az volt vele, hogy ripityára tört az egész, úgy hogy kb 5 centit zuhant maximum... Úgyhogy dobhattam ki az egészet... Amúgy akciósan vettem, párszáz forintért, ezért nem volt akkora pénzkidobás. Nem pontozom nagyon le, mert ahogy olvastam, mindenki teljesen megvolt vele elégedve :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

nicolebunny

2015. március 30.

Nekem szintén a sötétebb verzió van meg, most találtam rá nemrégiben a Rossmanban, leárazva vettem talán 400 Ft-ért. Nem nagyon szoktam Lovely-s termékeket vásárolni, de ez teljesen levett a lábamról! Még a kicsit világosabb bőrömön is szuper ez a sötét színű pirosító, nagyon szépen ki lehet emelni vele az arccsontot. A világosabb részt az arccsont alá szoktam felvinni, picit lehet élesíteni a kontrasztot. Alapozóra+púderre szoktam felvinni, és még ígyis megmarad a nap végéig!! Imádom! <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Emike

2015. február 23.

Én is akciósan jutottam hozzá a Rossmannban, de szegénykém egyszer kiesett a kezemből, ripityára tört, de összeszedegettem és nagyjából még használható volt. Egészen ma reggelig, amikor megint kicsúszott a kezemből és még a maradéknak a fele is a padlón végezte, meg sem érdemlem őt :(
Nekem a rózsaszínű árnyalat van van, szép kis pirosas pírt ad az arcnak, a világosabb szín pedig tökéletes diszkrétebb megoldásnak. A nap végére sajnos már eltűnt az arcomról de amíg tart, csodaszépen mutat :) Ha belefutok vmi véletlen folytán valahol, tuti beszerzek belőle egy utánpótlást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

erika88

2015. február 16.

Akciósan vettem a Rossmannban, az ára ellenére nagyon jól teljesít! Nekem ez adja a leglátványosabb eredményt a pirosítóim közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Beren

2015. január 5.

Akciósan 450ft-ért jutottam hozzá. Nekem is a sötétebb verzió van meg. A kontúrozást nálam kiváltja ha ezt használom, hisz erre a célra s a pirosításra is kiváló. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, viszont a pigmentáltsága és a színe szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

black_cico

2014. november 19.

a másik színű verzió van meg, amiben a szívecskék testszínűek (nem is tudom az a része mire jó, talán púdernak? :D), a többi pedig sötétbarna és matt.
szeretem, jól pigmentált, ha felkened látszik is valami és tartós is, egész nap bírja.. én nem csak pirosítónak használom, hanem cseleskedem is vele, tökéletes árnyékolásra is itt ott, kiváló termék ez is, ahogy a Lovely-tól megszokhattuk már :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.