Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vizililiom

2016. december 26.

Nagyon sok rétegben kellett felkennem ahhoz, hogy olyan színt kapjak, amilyen az üvegben... sajnos ez sokat levon az értékéből számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

missbiro

2016. március 15.

Nagyon tartós lakkról van szó, olcsó, ár-érték arányban kiváló. Nekem az egyetlen problémám vele, hogy sehol sem találtam egy igazán élénk színt, no de ez nem von le a jóságából. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

orsi1293

2016. január 25.

nagyon erős szaga van, egyébként egész szép de több rétegben kell felkenni, hogy megkapd azt a színt amire az üveg alapján számítottál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Dea

2015. szeptember 4.

Nekem egy lila volt,szép színe volt az üvegben,felkenve már kevésbé...Tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Gina19

2015. augusztus 24.

Imádom! Nekem egy lilás-gyöngyházfényű van. Villámgyorsan szárad, már egy rétegben felfestve is maradéktalanul fed, és az eddigi legjobb ecset, amit próbáltam - nem maszatol, nem csíkoz, álom vele lakkozni. Szóval nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Bnemrita

2015. augusztus 17.

Azt kell mondjam, jelenleg ez a legjobb lakkom. Tükörfényű, jó az ecsetje, iszonyat tartós. Aranyszínben van meg, lábkörmeimre használom. Simán leveri a drága - agyonhype-olt - lakkokat. Nagyon-nagyon-nagyon ajánlom annak, aki tartós, olcsó és szép színekben kapható körömlakkot keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

PiciBrigii

2015. június 16.

Nagyon jók, változatosak a színek! Sokféle színt ki is próbáltam már, és egyik se okozott csalódást! Ár-minőség arány megfelelő, megfelelő kiszerelés (nekem mindig sokáig elég), és nem pattog le olyan gyorsan! Fényesek is száradás után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

erika88

2015. február 17.

Szeretem, gyorsan szárad, kb. 2 éve vettem, és még mindig tökéletes az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Szeretem, gyorsan szárad, kb. 2 éve vettem, és még mindig tökéletes az állaga.

Lettike77

2015. február 1.

Már van vagy 3-4 éve,hogy használtam.Én nagyon szerettem,elég nagy kiszerelés,tartós volt az árához képest,rengeteg szín közül lehetett választani,és árban is tökéletes volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

prszilvia13

2014. december 6.

Bordós van meg. Az ecsete gagyi, és 3 réteg simán kell. Amúgy a színe szép, de nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.