Lovely  Csillogó Ajakrúzs

Lovely Csillogó Ajakrúzs

Ár:   609 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. február 7.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed, kellemes állaga finoman hidratálja az ajkakat, enyhén csillogó felületet képezve rajta.

tara95

2017. február 18.

Piros. Kellemes gyümis illat, hidratál, kucsit csillog, összességében pont olyan mint az epres labello...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Lis98

2017. január 2.

Mint rúzs használhatatlan.Túl krémes , 2 használattól elvesztette a rúzs formáját szóval ecset nélkül már nem is lehetne szépen kifesteni a számat. DE! Sajnáltam kidobni és ezért kipróbáltam arcpirosítóként.Az ujjammal felvittem pár pöttyöt aztán szivaccsal/ecsettel eldolgoztam. A végeredményt imáádtam!!! Annyira hogy még mindig ezt használom pirosítóként:D Szerencse, hogy ilyen rózsaszínes árnyalatban vettem meg.
Szóval ez a rúzs megfelel egy krémes pirosítónak. Mint rúzs hátránya a nagyon lágy krémes textúrája es a sok csillám addig ezek a tulajdonságok pírosítóként nagy előnyök! Azért adok 4csillagot mert végül találtam egy jó kis pírosítót. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

hollieme

2016. március 2.

a szaga tényleg büdös, egyáltalán nem tartós, annyira krémes, hogy nekem a második használatnál kettétört, azóta pedig szétkenődött a tubusában, így konkrétan használhatatlan lett. csak a színe miatt kap +1 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

LBonnie

2016. február 13.

természetes barnás rózsaszín árnyalatút vettem, ami felkenve pink lett, és gagyi hatásúnak tűnt.beleült a barázdákba,hiába volt hidratált az ajkam.a szagától rosszul vagyok. sajnálom rá azt a 600ft-ot is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Regigii122

2015. június 11.

A szaga undorító, nem tartós, de a színe tetszett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

A szaga undorító, nem tartós, de a színe tetszett :D

Ella

2015. január 19.

Bár kézfejen kipróbáltam a tesztert, mégis elhamarkodottan döntöttem, amikor megvettem a rúzst. Egy világosbarnát és egy mályvás rózsaszínt választottam. Nem teljesen használhatatlan, de nem venném újra. Elsőnek szimpatikusnak tűnt az illata, de használat közben kiderült, hogy hányingerem lesz tőle, annyira émelyítő, emellett hiába hittem megfelelőnek állagúnak és hidratáló hatásúnak, sajnos eléggé szárít, a csillogó szemcsék pedig enyhén irritálják a szám szélét (a kontúrvonal helyét). Közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

csa92

2015. január 13.

Olcsó, de nagyon jó. Imádom az illatát, az állagát. Nekem rózsaszínű van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Olcsó, de nagyon jó. Imádom az illatát, az állagát. Nekem rózsaszínű van.

Drávai Viktória

2014. december 26.

Egyértelműen a kedvenc rúzsom!!!!! Mióta megvan csak ezt használom!!!!! Egyszerűen imádom főleg ennyi pénzért.
01 árnyalat van meg és olyan régóta kerestem ezt a színt és most végre megtaláltam.
Nekem külön tetszik, hogy olyan vizes hatást kelt, de csillámok nincsenek benne.
1000% hogy újraveszem. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 26.

1000% hogy újraveszem. :D

Gumicukor

2014. december 12.

Nagyon tetszik ez a rúzs,szép színe van és tetszik,hogy fényes.De az állaga borzalmas túl krémes,olvadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Renike087

2014. október 13.

A 04 -es rózsaszínes árnyalatot választottam. Szép természetes színe van felkenve, nagyon finom az illata és az íze is! ;-) Ajakápoló funkciót is betölt. Csalódottan tapasztaltam, miután 3 alkalommal használtam: máris el van törve a tövénél, pedig nem dobáltam vagy ilyesmi. :-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.