Lovely

Ár:   486 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rela6, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sötétben világító átlátszó körömlakk.

NovErke

2019. január 20.

Azért adok neki 4*ot mert sajnos gyorsan beszáradt, pedig szerettem. Nagyon szépen világított a sötétben! Én még a villany kapcsolókat is befestettem vele hogy éjszaka könnyebben megtaláljam :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

petrezselyem

2018. augusztus 17.

Lehet, hogy amit én vettem az már egy jobban pigmentált kiadás, de rajtam csak úgy rikít a sötétben! Volt, hogy sötét körömlakkra kentem, volt hogy önmagában viseltem - igazából mindegy, mert nálam egyetlen réteg mindig elég. Egy forró nyári napon jobban feltöltődik, mint napfénymentes időszakban, ám ha lefekvés előtt fél percig zseblámpázom is tuti hogy reggelig világít, addigra mondjuk már kevésbé intenzíven. Valóban érdes a felülete, de ha ez valakit zavarna fedőlakkal megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Litta

2017. február 24.

Imádom!!! Gyakran csak önmagában használom, 2 réteg plusz egy átlátszó fedőlakk, hogy ne legyen érdes és matt. A rövid körmeimen akár 1 hétig is kitart. Mindig is szerettem az ilyen sötétben világítós cuccokat, legyen az bármi (kispárna, bögre, plüss stb), úgyhogy ezt is be kellett szereznem, és egyáltalán nem bántam meg :) Ha a mentazöld lakkom fölé használom, úgy egyenesen teliltalálat, szinte vibrál a sötétben!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

mariska6

2017. január 25.

Több réteg kell belőle, de másnapra érdes lesz és összeugrik az egész, be sem fedi a körmöt. Teljes sötéten kívül nem látszik hogy világít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

CzFru

2017. január 20.

Nem sok értelme van ennek a lakknak, barátnőmmel poénból vettük meg, és mint a kislányok este elemlámpával töltöttük és nézegettük a sötétben :D Amit ígér teszi. Most már az unokahugomék használják. Én ehhez sajnos már "vén" vagyok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Lilla777

2016. november 18.

Nem tetszik, kicsit mattos hatása van...Tényleg világít, de minden nap nem használnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Zoe444

2016. július 28.

Jó fajta fedőlakk, bár nekem csak kb 3 nap látszik, hogy világít sötétben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Jó fajta fedőlakk, bár nekem csak kb 3 nap látszik, hogy világít sötétben.

norci

2016. április 17.

Vilagos lakkon probaltam eloszor, masnapra szepen kifenyesedett. Sotet lakkra is rahuztam, az annyira nem volt jo otlet. De az alapveto funkcioja, hogy vilagitson sotetben, tok jol mukodik. A szaradasaval sincs gondom, a regi brutalbudos Lovely lakkokhoz kepest az is egesz elviselheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

mnikc

2015. december 16.

Borzalmas... Miutan megszarad eleg erdekes a tapintasa., egybe lelehet huzni es nekem sajnos csak uv fenyben vilagitott :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

nitrocska

2015. november 22.

Szerintem nem olyan nagy cucc. Sok réteget kell felkenni (min 2) és akkor látszik ugy igazán. Érdekes tapintásu és nekem másnapra ugy mond felhólyagosodik és elkezd lepattogni. Nem rossz de is olyan nagy hűho

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 22.