Lovely

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Ergonomikus kialakítású, puha sminkszivacs. Lehetővé teszi a precíz felvitelt, még a nehezen hozzáférhető helyeken is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

FuegoFuego

2022. november 11.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a szivaccsal, pedig már többet is kipróbáltam. Kiválóan el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort, jó a formája, a kezemre esik és az anyaga is szuper. Napi szinten használom, de vigyázok rá és rendszeresen tisztítom, így hosszú ideig bírja, nem kell gyakran cserélni. A mostani már több, mint egy éve használatban van, nem foszlik, olyan, mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 11.

Reni666

2021. december 26.

jó kis szivacs ,nem gondoltam volna hogy iyen árban beszerezhető egy normális sminkszivacs .
egy make up videóban hallottam róla ,ahol áradoztak róla .
igy igaz minden szó amit irtak :)
-nagyon tartós /nekem egy évig is eltart egy szivacs ./
-eper illata van .
-nagyon puha ,
-nagyon könnyű elosztlatni vele az alapozót .
-könnyű tisztitani .Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

egy make up videóban hallottam róla ,ahol áradoztak róla .
igy igaz minden szó amit irtak :)
-nagyon tartós /nekem egy évig is eltart egy szivacs ./
-eper illata van .
-nagyon puha ,
-nagyon könnyű elosztlatni vele az alapozót .
-könnyű tisztitani .Imádom :)

Kodi

2021. december 22.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá. Alakja szuper, nagyon kis puha lesz a víztől, de a szivacs "sejtecskéi" nagyobbak, pórozusabbak lesznek, így sok terméket vesz fel, ráadásul sokáig kell ütögetni az archoz, hogy ne olyan legyen az eredmény, mintha mosogatószivaccsal csináltam volna. Csalódás, mert az egész kinézete alapján sokkal jobb teljesítményre számítottam, sőt azt gondoltam, hogy a legjobban ez hasonlít a BB-hez. Hát nem, nagyon nem.
Frissebben: kicsit többet használva, módosítanám a véleményem: nagyon jó minőségű a szivacs, szinte elnyűhetetlen. Kicsit odafigyelős finish termék, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 22.

SweetLikeMee

2021. augusztus 11.

A legjobb blender, amit valaha próbáltam, pedig használtam már a híres RT blendert is.
Használat előtt bevizezem és egy törcsibe kipréselem a felesleges vizet a szivacsból. Bevizezés után naaagyon puhi, kellemes használni az arcon.
A formája klasszikus, eléggé bejövős. A szivacs maga kellően porózus, ami a nagyon folyékony/vizes állagú alapozóknál hátrány lehet, mert lyukacsos maradhat a végeredmény. Selymes, sűrűbb állagú alapozókhoz viszont szuper. Az alapozó állagától függ, hogy mennyire szívja magába a festéket.
Általában minden használat után rögtön kimosom, így nem színeződik el a blender hossztávon; de mivel kellően porózus, könnyen lehet tisztítani a már beleszáradt alapozót is.
Mosásnál ügyelni kell, hogy ne kapjunk bele azanyagba, mert könnyen szakad, de ha vigyázok rá akkor 4-5 hónapot is kibír nálam, mielőtt elkezd foszlani a blender anyaga.
Mindig szellős helyen szárítom (a sminkasztalomra kiteszem), hogy véletlenül se penészesedjen be (még nem fordult elő amen).
Már háromszor is újravettem, árkategóriájában és tudásában verhetetlen szerintem.
Habár ezt a strawberry elnevezést sosem értettem, mert eddig egyszersem volt epres illata/íze?!? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

mlexa

2021. július 30.

Sajnos pénzkidobás! Egyetlen használat után ment is a kukába! Borzalmas! Csak kente össze vissza az alapozót, nem lehetett vele beledolgozni a bőrbe. Nagyon kemény, olyan mint egy gumilabda. Egyáltalán nem értem a jó véleményeket, mert ezzel nem lehet szépen sminkelni, pedig nem most kezdtem. Maradok a RT szivacsnál. Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Afkoo

2021. április 11.

Én szeretem, szépen lehet vele dolgozni. Korábban real techniques sminkszivacsom volt, azt talán picit jobban szerettem, de ezzel is meg vagyok elégedve. :) Egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

mvera

2021. március 31.

Sajnos nekem nem jött be. Pedig nagyon reménykedtem, és még a színe is nagyon tetszik. De olyan, mintha a gyerekeknek való tenisz szivacslabdával próbálnék sminkelni. Úgyhogy marad az RT.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

sophiie

2021. március 23.

Én eléggé drágának tartottam a többi Lovely termékhez képest, de Kialakító Enikő is jó véleménnyel volt róla, gondoltam teszek vele egy próbát. Megérte, nagyon szeretem, picit furcsán oszlatja el először az alapozót, többször át kell egy területen menni, de szép lesz a végeredmény. Egyedül a szemem környékén csúnya vele az eldolgozás, de ezt megoldva, arra a területre más szivacsot használok. Engem kicsit zavar az eper illata, nem szoktam meg , hogy egy sminkszivacs illatosított legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

ceanne

2021. március 22.

Nemtom, úgy szeretném szeretni, de nemtom. Lehet az RThez viszonyítok, de az jó, ez meg nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

kisbobitas

2021. február 25.

Szeptemberi kolis beköltözés után vettem miután rádöbbentem, hogy otthon maradt az RT szivacsom. Kicsit sokalltam az árát, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Bevallom először nem tetszett, mert olyan lukacsos hatása volt az arcomnak is tőle. Talán 3x használtam míg nem jöttek meg a Juno and Co szivacsaim.
Nemrég megint elővettem, mert csak állt mint a befőtt. Folyékony alapozóval sokkal szebb az eredmény, mint ezekkel a sűrűbb állagúakkal. Szépen szétoszlatta az alapozót az arcomon, a fedése is tök jó maradt. Kicsit tovább ütögettem az alapozót az arcomba, hogy szép legyen a végeredmény.
4*-ot adok most neki előlegként, mert nem ezt a szivacsot veszem mindig elő, de majd később is vissza nézek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.