Lovely

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Ergonomikus kialakítású, puha sminkszivacs. Lehetővé teszi a precíz felvitelt, még a nehezen hozzáférhető helyeken is.

matyasflora

2020. március 26.

Update:Egy idő óta most újra adok neki egy esélyt még mindig vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban,de már nem útálom annyira meglátjuk várom hátha még kellemesen csalódok.

Szörnyen rossz, nekem nagyon nem jött be rengeteg terméket magába szív és nagyon csíkos a végeredmény. Próbáltam utána púder felvitelére is de arra sem jó nekem. Akkor már megveszem inkább a sima rossmann-os szivacsot ezerszer jobb ennél. Sajnos nagy csalódás volt a számomra csak azért nem dobtam még ki eddig mert ahhoz képest amit tud, drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Judy1

2020. március 19.

Wow! Nagyon puha, könnyen használható, nagyon szépen oszlatja le az alapozót és a korrektort is. Kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Fruzsina0620

2020. március 7.

Egyszerűen imádom! Használtam más drogériás szivacsokat is, de valahogy ez viszi a pálmát! Jó puha, kellemes a tapintása, rugalmas könnyen tisztítható, jó kialakítása van. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

bugeyes

2020. február 21.

Nekem sem volt még eredeti Beauty Blender-em, tehát ahhoz nem tudom hasonlítani. Kicsit keményebb még nedvesen is a RT blenderénél, viszont ruganyosabb, ez nekem nagyon tetszik. Még olcsóbb árkategóriából az Elf szivacsát próbáltam, nekem az kicsit jobban bejött, mint ez, viszont az nagyon hamar tönkre ment és kimosást követően széttöredezett az anyaga, ugyanezt tapasztalom az RT blendereknél is, pedig jó ideje azt vásárolom mindig újra. Nekem ez teljesen oké, az ár-érték arány is, és szépen tudok vele dolgozni, egyáltalán nem nehezebb vele eldolgozni szépen a termékeket, úgyhogy nekem ez egy erős 4-es eddig. Meglátjuk, hogy meddig bírja majd a strapát. Azért egy eredeti BB-t is tervezek kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Nanomi

2020. február 19.

Csak annyira puha, mint amennyire kell, gyönyörű a végeredmény, nagyon könnyű vele dolgozni. Eddig ez a legjobb szivacsom. Kiárusítva kb 500 Ft ért vettem, de teljes áron is megvenném. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

dago21

2020. január 31.

Sajnos nagyon egyetértek egy előttem szólóval, totál mosogatószivacs! Youtuber "nyomásra" vettem meg, alig vártam, hogy kipróbáljam, de sajnos hatalmas csalódás és szerintem nagyon drága is. Olcsóbb szivacsok akkor már sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

szandika0201

2020. január 11.

Fantasztikus anyaga van, imádom, nagyon sok sminkszivacsot vettem már (nem volt köztük az igazi Beauty blender) de ez eddig a legjobb. Épp most mostam ki, és közel sem vesz fel annyi alapozót (nem szív magába annyit mint a többi), nem megy tönkre 1 mosás után (az összes amit próbaltam eddig, mosás után darabosan foszlott---> kuka). Ár-érték arányban megfelel. Mikor megvettem , 1 hét múlva vettem egy másikat is ha majd egyszer ez tönkre megy, de szerintem nem csak limitált, hanem állandó termék is (valamelyik nap láttam )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

emmoshi

2019. november 29.

Igazi Blenderem még ugyan sosem volt, de jópár olcsóbb fajta sminkszivacsot kipróbáltam már és messze magasan ez a kis lovely a legjobb. :) szerintem nagyon szépen dolgozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Anita0908

2019. november 20.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Ha volt már rendes, minőségi blenderetek akkor azért érezni lehet a különbséget. Engem egy mosogatószivacs anyagára emlékeztet leginkább. Ebay, wish blendereknél jobb viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Babsszi

2019. október 29.

Meglepően jó. Nagyon puha, számomra kicsit vizes marad bevizezés után bármennyire kinyomkodom belőle és kicsit több alapozót beszív mint az eddig használt szivacsom de összességében teljesen korrekt és használható. A RT narancssárga szivacsát nem körözi le szerintem, de ajánlanám ezt bárkinek akinek az drága mert ár-érték arányban a legjobb amit próbáltam (ami egyébként emlékeim szerint 1100ft volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.