Lovely

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Ergonomikus kialakítású, puha sminkszivacs. Lehetővé teszi a precíz felvitelt, még a nehezen hozzáférhető helyeken is.

lenizsu

2021. január 14.

Többféle olcsóbb-drágább szivacsot kipróbáltam már. Ebből is van már három darab is itthon, mert nem akarok kifogyni felőle. Nagyon jó tapintású a szivacs, ugyanakkor könnyű megfogni és tartani. A szivacsot sosem húzom az arcomon, mindig csak finom, ütögető mozdulatokat használok. A legkülönbözőbb termékek felvitelére szoktam használni, pl. különböző textúrájú alapozó, korrektor, krémpirosító, de még néha a púdert is ezzel viszem fel. Abszolút bevált. Jól teljesít. A legelső darabom kb. egy éve megvan, semmi baja nincs még, pedig rendszeresen tisztítom, fertőtlenítem. Háromból kettő van benne folyamatosan a forgásban, egyiknek sincs semmi baja, mosáskor sem szakadtak el, minden alkalommal visszanyerik eredeti színüket. Bár tény, hogy minden nap tiszta szivacsot használok és - bár nem naponta -, de mindig egy használat után mosom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

Regina0206

2020. december 27.

A magas pontozás miatt vettem meg, plusz nővéremet akartam vele sminkelni az esküvője előtt és napján. Borzalmas. Nagyon csúnyán tudtam csak felvinni vele az alapozót, a kis lyukacskák mentén csíkokban húzta az anyagot, nem bírtam rendesen eldolgozni, így sokkal öregebbnek tűnt tőle nővérem bőre. Aztán gondoltam rá, hogy kipróbálom magamon, hátha csak tesóm arcával nem kompatibilis, de nálam sem működött egyik alapozóval sem. Míg a rossmann-os 800 forintos szivaccsal tökéletesen el tudom dolgozni bármelyik alapozót az arcomon, addig ezzel semelyiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Sterc

2020. december 2.

Bár még nem volt dolgom eredeti Beauty Blenderrel, de el tudom képzelni hogy igaz lehet, hogy ez van olyan jó mint az. Bevizezés után hatalmasra felpuffad és nagyon kellemes, puha, rugalmas lesz. Ezek nem voltak elmondhatóak az első ilyen csepp formájú blenderről amit próbáltam.

Nagyon szépen, könnyen eloszlatható vele a smink, nem foltoz, csíkoz. Bár én eddig esküdtem a kézzel való eloszlatásra -mert nekem úgy adja a legtermészetesebb hatást-, de lehet hogy ez a kis blender megtérít majd, még nem tudom. Meg ez alapozó függő is hogy mit mivel a legjobb, az ecsetet pl. sose szerettem. Ezzel a blenderrel jobb fedést lehet elérni, mintha az ujjaimal oszlatnám el, viszont ez egy vastag textúrájú, matt alapozónál már szerintem természetellenes maszk hatást kelt, de hát kell nekem ilyen alapozót használni. Még keresem a szaténabb, fényesebb finishű, színben passzoló alapozót, csak hát nem könnyű a hófehér, sárgás altónusú bőrömmel plusz a drogériák polcain található kemény 4-5-6 színárnyalattal termékenként. Na mindegy.

Összességében nagyon jó kis szivacs, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

Összességében nagyon jó kis szivacs, megéri az árát.

Mute311

2020. november 2.

Nagyon szeretem ezt a szivacsot! Egy youtuber ajánlására vásároltam meg és nem csalódtam benne! Puha, könnyű vele dolgozni, szép alapot lehet vele készíteni, viszont óvatosan kell tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

Serpentina

2020. szeptember 21.

Szintén YouTuber ajánlása miatt vásároltam meg, és nem hittem volna: engem is ledöbbentett ez a blender, pedig ezelőtt csak egy Brushart és egy noname Mülleres (gondolom sajátmárkás) szivaccsal volt dolgom.
Ránézésre tényleg nem a legdekoratívabb a többihez hasonlítva: hosszúkásabb, a teteje kicsit gömbölyűbb, nem teljesen csepp alakú (talán azért Strawberry blender, mert szándékosan eper alakot formáz? 🧐🤷‍♀️), a felszíne és az egész szerkezete pedig nem annyira tömör és homogén. Tényleg olyan, mint egy puha mosogatószivacs. 😄 De amikor használni kezdtem, azonnal eldobtam minden előítéletemet. Talán pont ezen tulajdonsága által sokkal egyszerűbben és “láthatatlanabb” módon lehet beledolgozni a bőrbe az alapozót, míg a tömör, szinte fényes felületű Brushart gyakran csak húzogatja a terméket, ha nem ütögetem direkt módon a bőrbe.
Nem tudom, az eredeti Beauty Blender miben produkál ennél még többet, de eddig magasan ez a legjobb szivacsom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

laruci

2020. szeptember 16.

Eddig egy rossman márkájú háromszög alakú szivacsot használtam. A mosásától elkezdett szétmenni. Szerettem egyébkét. Árban is jó. Kerestem egy masszivabb, nagyobb formájú szivacsot. Rá esett a választás. Láttam, hogy hasonlók 6000 ft vannak. Na én annyit már nem adok ki egy szivacsra. Nézegettem youtube videokat. Ott sokan azt mondogatták, hogy kemény kicsit. Hát én ezt nem tapasztalom. Kellemes meglepetés. Viz hatására dupla akkora lesz. Szépen lehet vele dolgozni. Szuper az anyaga. Puha, kellemes, jól mosható. Tetszik a csúcsos vége. Szépen eldolgozható az anyag a szemnél. . Eddig 5 csillag. Meglátjuk, hogy a továbbiakban is barátok leszünk e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

eszti0607

2020. július 7.

Nagyszerű alapozásra! Ezelőtt a rossmann sajátmárkás háromszög alakú szivacsait használtam amik kemények maradtak bevizezés után, na azokhoz képest ez egy csoda! Nagyjából kétszeresére dagad mikor bevizezem könnyed, puha lesz utána. Egy youtube-er hatására vettem meg és egyáltalán nem csalódtam! Ha ezzel alapozok nagyon szép végeredményt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Zindi

2020. június 19.

Ezelőtt egy aliexpresses kis kemény blendert használtam ami nem is duzzadt meg víz alatt, ez után ez olyan volt mintha felfedeztem volna az élet értelmét, a korrektort kb 3 mozdulattal dolgozza el gyönyörűen.
Az egyetlen bajom vele hogy szem alatti korrektorhoz kicsit nagy, de a mini sárga meg egy kicsit kicsi, mindkettő jó rá de ha a Lovely valaha kiad egy "Delicious Middle Orange Blender ügyetlen hülye korrektorosoknak" "középutat" az lenne az igazi szent grálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Rose23

2020. április 28.

Ezelőtt a For You Beauty-s blendert használtam, azt hittem az jó. Egészen amíg egy magyar sminkes videós ezt javasolta, mint tökéletes RT hasonlat.
Nos, RT-m nem volt, de ez zseniális! Nagyon szeretem, sokkal jobb a FYB-nál, tartós (nem megy szét mosástól), szépen lehet vele dolgozni. Porózus jellegű az anyaga. Én nedvesen használom. Gondolkozom, hogy kipróbálom a kicsi sárga verzióját is.
5 ✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

5 ✨

matyasflora

2020. március 26.

Update:Egy idő óta most újra adok neki egy esélyt még mindig vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban,de már nem útálom annyira meglátjuk várom hátha még kellemesen csalódok.

Szörnyen rossz, nekem nagyon nem jött be rengeteg terméket magába szív és nagyon csíkos a végeredmény. Próbáltam utána púder felvitelére is de arra sem jó nekem. Akkor már megveszem inkább a sima rossmann-os szivacsot ezerszer jobb ennél. Sajnos nagy csalódás volt a számomra csak azért nem dobtam még ki eddig mert ahhoz képest amit tud, drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.