Lovely

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2015. március 21.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hibátlanul sima, tökéletes fedést biztosít. Elkendőzi az elszíneződéseket, a zsíros és száraz részeket. Ideális zsíros és kevert bőrtípushoz. A, C, E vitaminok, d-panthenol, valamint hialuron-sav tartalmának köszönhetően segít a bőr optimális hidratáltság megőrzésében. Sebum tartalmának segítségével hosszú órákra garantálható a matt fedés.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ariiratku

2017. december 7.

Anyukám passzolta le anno, hogy neki kicsit világos volt az alapozó. Sajnos nekem meg kicsit sötét volt, de erről az alapozó nem tehet, csak rossz volt a színválasztás :) Párszor kipróbáltam és meg voltam vele elégedve. Jól felvette a harcot a zsíros arcbőrömmel. Egy kis mattító púderrel még megkoronáztam és bírta a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

x

2015. november 23.

Nahát én ezt megvettem régebben valamikor, és most megtaláltam elfekvőben a szekrényben. Kipróbáltam ma reggel, caffe latte árnyalat, a tégelyen elképesztően sötétnek tűnt, de bemasszíroztam a pofikámba mondván, meglátjuk, és megállapítottam, hogy szépen igazodik hozzá. Egy-két órával később a munkában tükörbe néztem, és bizony tökéletesen igazodik a pofikám színéhez, és egységesíti a színt. Nekem az arcbőrömmel nincs problémám, semmi rejtegetnivaló, csak a színeim lehetnének egységesebbek, és ezt tökéletesen eléri ez az alapozó, bársonyos, egységes textúrát ad. Azt olvastam, hogy hosszabb távon száríthat, hát meglátjuk, de én felváltva használok több ilyen terméket, ezért nem hiszem, hogy jelentkezne nálam ez a probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Dorcimorci

2015. február 9.

Nekem maximálisan bevált, szépen fed, nem csomósodik amikor kenem és viszonylag sokáig ki is tart.
Azt sajnálom, hogy már nem találom a boltokban :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Azt sajnálom, hogy már nem találom a boltokban :/

Dius24

2014. december 31.

Sok alapozót hasznàltam már ez nagyon rossz normál bőrtipusom van de elég sötét árnyalatott választottam de ez volt a kisebbik gond felkenve olyan zsírosnak tűnt a bőröm és olyan sárga tónusú!!! Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

henrietta93

2014. november 17.

szerintem szépen fed, matt is marad a bőrön. Annyi a baj hogy elég sötétek az árnyalatok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Kylanee

2014. november 11.

Nagyon nem tetszik a szaga...mert ez nem illat, ez szag! A legvilágosabb is nagyon sötét, olajos érzésű. A fedése tökéletes lenne, de a többi hátránya miatt nem fogom újra venni.
És az összetevői nincsenek feltüntetve =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

És az összetevői nincsenek feltüntetve =(

nagyrenii

2014. október 18.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, de az én bőrömnek még ez is túl sötét sajnos. Itthon próbáltam csak ki 1-2-szer. Viszont azt meg tudtam állapítani, hogy valóban matt hatású és az elszíneződéseket elfedi.Az állaga egy kicsit híg és a kiszerelése sem túl praktikus. Valamint nem sokat volt az arcomon, csak néhány órát, de az államon kipattogtam tőle. Szerintem előnye épp annyi, mint hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Nikcsix

2014. szeptember 16.

Könnyed alapozásra tökéletesen megfelel. Igaz kicsit hígabb, de szerintem ez pont jó, hogy könnyebben eloszlassam az arcomon :) Az illata az elején nagyon zavart, de mostanság már-már tetszik is. Pici púderrel kombinálom a szép matt hatásért, de tulajdonképpen púder nélkül is elég matt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Démonka91

2014. július 7.

Nagyon jól fed és mattít. Viszont kicsit ragacsos érzetű miután felkentem,és mintha kicsit több pattanásom is lenne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

im

2014. július 1.

szeretem a nem túl erős (nem maszkszerű) fedését, és hogy sokáig matt marad, pláne púderrel. nagyon megéri az árát. a legvilágosabb árnyalatot használom, szépen illeszkedik a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.