Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

estokani

2015. március 26.

Kb 8 éve megvan egy sárgás-aranyos belőle. Döbbenet, hogy még most is pont azt tudja, mint akkor. De a színével már akkor sem voltam 100%-ban kibékülve. Ez a saját problémám nem a lakk hibája. De mégis -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Ella

2015. január 19.

Első Lovely termékem, narancsos-bézses színben van meg, 7 éve vettem, még nem száradt be, használható. Gyorsan szárad, de sajnos nem fed, csak visszafogottan csillog és a csillámok sem egyenletesek benne. Tartóssága 2, maximum 3 nap.. Fedőlakknak használom inkább, bár nem annak szántam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

mrs.criss

2014. április 15.

imádtam!! nagyon hamar száradt,nem csíkozódott és tartós is volt...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

imádtam!! nagyon hamar száradt,nem csíkozódott és tartós is volt...:)

fujfui

2013. december 21.

Nagyon nagy kár, hogy már nem gyártják!! Talán az egyik legjobb körömlakkom volt! Hiányolom nagyon! Tartós volt, jól fedett, meseszép volt a színe és gyorsan is száradt. : (

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

pottyke77

2013. május 31.

Kellemesen csalódtam benne! Tartós, jó árban van, és a várttal ellentétben nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Orchid

2013. április 26.

2 szín volt meg belőle, egy sötétbarna és egy sötétlila, ami szinte fekete volt, és mindkettőben apró csillámok voltak. Ilyen színű, vagy legalábbis hasonló árnyalatú lakkokat más márkánál még nem láttam, így nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. 2-3 rétegben fedett, lassan száradt, a tartóssága közepes volt, de az ára, a csodás színei és a tökéletes ecsete miatt nálam akkor is megkapja a maximális csillagszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

cica01

2012. október 20.

Nekem kb 5 szín van meg, kb 2 éve vettem, de még mindig imádom őket :) Árához képest tartós, viszont nem találok már ilyen lakkot sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Dynu

2012. október 2.

Nagyon szerettem, 7 év után semmi baja sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nagyon szerettem, 7 év után semmi baja sincs.

allcatsaregrey

2012. szeptember 20.

Egy vörös színűt vettem, nagyon szeretem, könnyű felvinni, nem csíkozódik és szép színe van! Az árához képest egész tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

graics.kinga

2012. augusztus 13.

van vagy 5 féle. nagyon meg vagyok velük elégedve, viszont kb 1 év után eléggé beszáradt, és nyúlós lett az egyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.