Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraella, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann

Szaténfényű szemhéjpúder.

vixca

2016. május 19.

Tartós meg minden, de felkenve kicsit másabb a színe, jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Tartós meg minden, de felkenve kicsit másabb a színe, jól pigmentált.

Lovemakeup

2014. november 16.

Nagyon szeretem. Erős színe van és tartós. Már régóta hű társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Nagyon szeretem. Erős színe van és tartós. Már régóta hű társam.

kryptonklary

2014. április 22.

Nagyon szép színben vannak, nekem csak egy gond van vele, hogy nehéz felvinni az ujjamra a tégelyből (tudom, nem az ujjammal kéne), de egyébként a szemen tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

KisKormos

2013. december 28.

Szeretem ezt az egyszerű kis szemhéjpúdert. A tartóssága tökéletes. A sötétbarna erősen pigmentált, az arany színű inkább csak highlighternek való, de ennyi pénzért megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Ophelia

2013. december 25.

Valami nagyon kis halvány színem van, barnás-rózsaszínes, önmagában kevés, de highlighternek kiváló. Szeretem, nem porzik, szépen csillog, igazi szaténos fénye van. A csomagolása tényleg balesetveszélyes, mindig ki akar ugrani a kezemből nyitásnál, de eddig nem történt gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

OAdrienn

2013. december 24.

Erősen pigmentált festék, ami még tartós is. Könnyű vele dolgozni és egyáltalán nem porzik. A gagyi csomagolása miatt viszont egy csillagot levonok. Tudom, nem ez a lényeg, de nekem akkor is fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Lexiiii

2013. november 3.

Jól pigmentált, tartós, nem csúszik el, könnyű satírozni. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Jól pigmentált, tartós, nem csúszik el, könnyű satírozni. 5*!

Maryetta

2013. május 29.

Pont ez a szín van meg, szép csillogó, jól pigmentált, könnyű vele dolgozni ,jól lehet satírozni , szeretnék még egy zöldet is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

dius18

2013. február 9.

Van belőle nekem pár szín,nagyon szép,tartós,jól fed.szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Van belőle nekem pár szín,nagyon szép,tartós,jól fed.szeretem.

szabbka

2013. január 23.

szupeeeer!!! :) tartós, gyönyörűek a színei, és könnyű velük dolgozni:) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

szupeeeer!!! :) tartós, gyönyörűek a színei, és könnyű velük dolgozni:) 5*