Lovely

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Kisimító szájfény modern tápláló és regeneráló formulával. A jojoba olaj, kollagén és E vitamin tartalmának köszönhetően sokáig nedvesíti, üdíti és ápolja szájat. Megszünteti a kicserepesedő száj hatását és biztosítja optikai növelését szike ingerenciája nélkül. A szájnak rendkívüli színt és szép fényt ad.

6 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tyukanyo

2018. június 9.

Az nr5-ös és nr2-es árnyalat van meg.
Az 5-öset gyakrabban használom, az piros színű. A 2-es az halvány rózsaszín.
A piros, mivel jobban látszik, sokkal tartósabb is. Ha lekopik a fény róla, a szín még rajta marad a számon sok ideig. Viszonylag tartós. Szerintem megéri az árát, de nem hiszen hogy újraveszem, ha elfogy, inkább más piros színű szájfényt szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Az nr5-ös és nr2-es árnyalat van meg.
Az 5-öset gyakrabban használom, az piros színű. A 2-es az halvány rózsaszín.

Kamforka

2018. május 25.

Tegnap vettem a Rossmann-ban, mert le volt értékelve 390 Ft-ra :) Nr. 5 a szín, nekem nagyon nagyon tetszik. Jó az illata, az állaga az íze. Nagyon sima tőle a szám. Az van ráírva vízálló, de egyáltalán nem az. Ettől függetlenül imádom már most, és újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Majida

2017. október 30.

Semmi extra egyszerű szájfény nem tartós sima alap viszont hidratálónak kiváló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Semmi extra egyszerű szájfény nem tartós sima alap viszont hidratálónak kiváló

tara95

2017. március 21.

1es árnyalat, csodaszép, nagyon szeretem. Remekül hidratál, viszonylag tartós. Hosszú ideje az első szájfény amit szívesen használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Vandabudai

2017. február 27.

Nekem az 1-es árnyalat van meg, ami valami csodás, színe is van, szép barnás, bronzos szín, és kellemes méretű csillámokkal van tele, szájfényhez képest tartós, olyan 3 órát, simán kibír, evés ivással, újrakenés nélkül:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Lea2

2017. február 25.

A Nr 1 szín van meg, ez egy kellemes nyári bronzos, kicsit csillámos szín. Az a jó benne, hogy önmagában vagy egy matt szín fölé fénynek is jó. Ennek nagyon jó az íze és az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

Flower1008

2017. január 19.

Nekem az Nr1 van meg, 650.-ért vettem. Nem drága, opitkailag tényleg nagyon dúsítja az ajkaim és gyönyörűen csillog. Tartóssága max pár óra, sőt elég könnyen lejön, de egy szájfénytől ne is várjunk túl sokat, főleg egy ilyen árkategóriában, nem egy professzionális termékről va szó:D...Én teljesen elégedett vagyok 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

eveartstar

2016. április 29.

Jaj nekem is sikeresen landolt a kosaramban ez a borzadmány, mivel épp nem volt nálam ajakír, ugye akciósan megvettem...
...szinezett étolaj...!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

...szinezett étolaj...!!!

dorottyaw

2015. december 28.

Én is akciósan vettem kb 2 hónapja, szintén a piros árnyalatot. Valami elképesztően büdös...megszakadtam azóta a többi színt is, azok is rosszak, nem értem, hogy gyárthatnak le így valamit... A színe amúgy szép, diszkrét piros, és egész tartós is. De ez a szag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

nonni

2015. október 5.

Nekem a 4-es árnyalatban van meg, ugyanaz a piros, mint amelyik a képen is van. Akciósan, 329 forintért jutottam hozzá a Rossmannban - mivel mániákus rúzs, illetve szájfénygyűjtögető vagyok, így megvettem. Az első, amit muszáj megemlítenem, hogy (számomra) émelyítően büdös, édeskés "illata" van. Lehet, hogy ez másnak kedvez, de én konkrétan majdnem rosszul lettem tőle... Az van feltüntetve a terméken, hogy vízálló, de sajnos elég könnyen lejön, és viszonylag gyorsan is kopik. Nem vettem észre, hogy optikailag nagyította volna az ajkaimat, bár, én egyébként sem annyira hiszek ezekben a dolgokban, hogy szike nélkül csodát lehetne tenni :D A színe egyébként szép, nem az a rikító piros, hanem kicsit természetesebb. Emiatt el fogom használgatni majd, az amolyan átlagosabb napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.