Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Krétás-matt hatású körömlakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Takaro

2015. június 16.

Ez valami vicc? Suru a festek, vacak az ecset, 3 reteg utan is csikos es ugy nez ki mintha hibajavito lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Lina14

2015. május 15.

Mivel matt, ezért kicsit sűrűbb, de nem nehéz kenni. Gyorsan szárad, teljesen mattra. Nekem kellett belőle a 2 réteg. Tartóssága teljesen átlagos. Az állagából adódóan jól lehet vele nyomdázni. Úgy vettem észre, kicsit nehezebb lemosni, de erre a jelenségre nem tudok épkézláb magyarázatot adni. Összessegében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

fairyfelicita

2015. április 22.

Nagyon szép színe van, de szinte kívánja a díszítést, nagyon jól lehet nyomdázni is rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

angie97

2015. április 22.

Gyönyötű tiszta fehér színe van, teljesen mattra szárad, szinte azonal, de közepes terhelés mellett maximum 3 napot bír kopás/pattogás nélkül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.