Lovely

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, Módosítva: 2019. július 30.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Ergonomikus kialakítású, puha mini sminkszivacs. Lehetővé teszi a precíz felvitelt, még a nehezen hozzáférhető helyeken is.

Zindi

2020. június 19.

Olyan jó puha mint a piros nagy testvére, szárazon 32x19mm-t mértem, vizesen 37x22mm-re duzzadt. Nekem szem alatti korrektorhoz egy PICIT kicsi, egy fél centivel lehetne nagyobb és pont jó lenne de ha valaki kisebb zugokba (orr mellé, pattanásokra) korrektorozik ahhoz pont jó, meg igazából szem alá is működik csak nem áll olyan jól kézre mert nekem pl két ujjal kell fognom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.