Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes körömlakk

kimo

2015. július 30.

Kéket vettem kb két éve. Azóta egyrészt Rájöttem, hogy iszonyat ronda a színe, másrészt pedig a fedése és a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

OAdrienn

2013. december 24.

A narancssárga volt meg, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. 2 rétegben még nem fed eléggé, lassan szárad és nem is olyan élénk a szín a körmömön, mint az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

kalmaniki

2013. augusztus 16.

Egy erőteljes pink színűm van, ebből a kollekcióból, még akciósan vettem, nagyon szép felkenve, tartós kb. 1 hétig volt a körmeimen, és igényes az üvege.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

ct

2013. július 17.

Az Optimistic fajtából csak egy darabbal rendelkezem, de azzal elégedett vagyok. Az üvegcse kis aranyos, alaplakkal bír egy pár napot, a szín szép és a száradás is rendben van. Plusz ugye, hogy anno csak 129 ft-ba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

outka

2013. június 16.

Nagyon szeretem,egy rétegben is tökéletesen fed...viszonylag hamar szárad..árban is tökéletes...tartóssága akár a többi lakké..fedőlakk nélkül 2-3 nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

ayeshakari

2013. május 10.

A pink színű tökéletes. Akár hiszitek, akár nem, fedett 1 rétegben és gyönyörű, egyenletes. Tartósságát még meglátom, de fedőlakk nélkül én már nem használok semmit. Több szín is megvan belőle, csak a pink a legfrissebb élményem. (Ma kentem fel) Engem megvettek kilóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

mstindigo

2013. március 7.

Nekem a képen látható árnyalat van meg. Soha ilyen jó lakkom nem volt, a max factor és minden egyéb drága lakkom is lepipálja. Igaz, hogy picit lassan szárad, de 3. napja fent van a körmeimen, és egy minimális kopáson kívül, ami a napi több órás gépelésnek köszönhető, egyáltalán semmi baja nincs. Ilyen tartós körömlakkom még sose volt. A körmeim picit puhák, és már másnap pattognak le a lakkok, ezt meg talán holnap, ha le kell mosnom, de lehet,, az 5 napot is ki fogja bírni. Ráadásul két rétegben tökéletesen fed, és a szín is nagyon különleges a csillámokkal. Veszek minden színből, ennyi pénzért ingyen van ez a minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Orsyna

2013. február 6.

Olyan szép színe volt az üvegben, nem tudtam ellenállni na egye fene kipróbálom...Hiba volt megvennem (metálkékes szín), de a körmömön csíkos lett első réteg csúnya és nem oszlik el rendesen a festék túl sokat v.keveset vesz fel.A száradási idejei is lassú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

tuzgyujto

2012. december 22.

Két napja csaptam le rá, úgy gondoltam, 400 forintért megéri kipróbálni. Ez az első lovely lakkom, egyből fel is kentem, nagyon megszerettem. Egy türkizes szín, zöld mikrocsillámokkal, amik nem csak az üvegben, hanem a körmeimen is nagyon szépen látszanak. Ma kezdett el lepattogni fedőlakk nélkül - nekem ez bőven elég tartós, általában gyakran váltogatom a körmöm színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 22.

kvitta.girl

2012. december 11.

Kis csoda körömlakk:) Lovely most szórja az akciókat,és már a legújabb kollekciója ez a körömlakkok már most akcióban voltak,persze lecsaptam rá. Egy sötétkék körömlakkot vettem ami csillámos,már mikor felkentem gyönyörűen csillogott egy rétegben,2 rétegben viszont igazi kis csodának hívtam magamba milyen fényes és csillámos lett a szín,miközben tökéletesen fed.
Kicsi csomagolás igaz,hamar ki fog fogyni,de ennyi pénzért bőven megéri.

Update: Ez lett a legtartósabb körömlakkom..Én most nem tudom az essence fedőlakk miatt vagy alapból ilyen tartós de majdnem 1 hétig fent volt a körmömön,pedig csillámos. Hát az árát biztos hogy bőven megéri.
Új kedvencem lett:)

Update2:Sajnos nem a körömlakk tartós,az essence fedőlakk csodaszer:( Kipróbáltam vasárnap direkt fedőlakk nélkül és ma estére (kedd),már vállalhatatlanul lekopott a vége. 1 csillag levonás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Kicsi csomagolás igaz,hamar ki fog fogyni,de ennyi pénzért bőven megéri.

Új kedvencem lett:)