Lovely

Ár:   585 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápolja a gyenge, szétváló körmöket, megelőzi a töredezésüket, illetve megakadályozza az elszíneződést, köszönhetően a szlikonos rétegnek, melyet a körmön képez. Keratint tartalmaz. Felhasználási javaslat: egy rétegben vigyük fel a körömre vagy a körömlakkra.

Brigusz

2017. június 20.

Update: Sajnos le kell húzzam 1. csillagra... megszokta a körmöm, vagy nem tudom, de semmit nem ért pár hét után :( kevesebb, mint a fele van meg, de már átváltottam Eveline-re azóta és az szuperül bevált!

2016. október 11. - Nekem nem betörik a körmöm, hanem lemezesen töredezik, és már nagyon elegem volt abból, hogy még a körömlakk sem tartja meg annyira, hogy ne törjön-szakadjon tovább... a páromat küldtem el a Rossmannba, hogy nekem azonnal hozzon valamit, mert levágom az ujjaim. Nagyon el voltam keseredve. Ha kicsit kiázott a körmöm zuhanyzás közben, már váltak is a lemezkék egymásról.. természetesen Pistikésre levágott körmökkel baromi "nőies" körmeim voltak... Namármost a párom kétségbeesetten kérdezte a Rossmann eladót, hogy mit lehetne venni... erre a kezébe nyomta ezt a Lovely körömerősítőt... párom csak nézett, hogy hát bassus, ez olyan olcsó, hogy tuti nem használ. Az eladó csak erősködött, hogy higyjük el, ő is ezt használja, jó lesz ez.
Két-három hete használom és azt kell, hogy mondjam, megakadályozta, hogy tovább durvuljon a helyzet... ez nem egy sima lakk, ilyen zselés anyagot képez a körömre, megszárad rajta és nem is pattogzik le. Egy idő után kezd lekopni a körömvégeken, de akkor át is húzom. Most úgy tűnik, hogy valóban helyre tudja tenni a körmeim, én nagyon bízom benne! :) Jelenleg is pistikés a körmöm, de legalább nem csúnya már :)
Én megelőlegezem neki az 5 csillagot. Még az Astor körömerősítő sem volt képes erre, pedig tripla annyiba kerül.. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

katuc77

2017. május 19.

Én is bedőltem, de nem vagyok elégedett, egy cseppet sem.
Sajnos egy ideje lemezesen válik szét a körmöm, és már nagyon sok mindent próbáltam tenni ellene, de nem igazán javul a helyzet. Gondoltam, miért ne adjak egy esélyt ennek a lakknak is. Az egyetlen pozitívuma, hogy gyorsan szárad, és száradás után szép fénye van a körömnek. De.....
- Alapnak egyáltalán nem alkalmas, mert már másnap reggel elkezdi ledobni az amúgy, más körülmények között szupertartós körömlakkjaimat is, így ha ezt használom, nem tudok már színes lakkot felkenni.
- Önmagában sem tartós, mivel már másnap le lehet húzni a körmökről. Annyira nem tartós, hogy akár minden áldott nap kenhetném újra, amihez se türelmem, se energiám nincsen egy idő után.
- Hetek óta használom, de nem vettem észre, hogy az alap problémán bármit is változtatott volna. Talán annyit, hogy most már nem repednek be keresztbe a körmeim annyira, de a lemezesedés nem szűnt meg továbbra sem.
Az egyetlen pozitívuma, hogy gyorsan megszárad, de nekem ez így kevés. Valószínű, hogy el fogom kenegetni azért, mert nem szeretek kidobálni semmit, de tuti, hogy nem fogom újból megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Én is bedőltem, de nem vagyok elégedett, egy cseppet sem.

Linuxo

2016. október 17.

Szörnyűségesen szerepelt nálam ez a körömlakk. Alaplakként akartam volna használni, de az összes színes, márkás körömlakkomat ledobta magáról, már aznap egyben le lehetett húzni a körömről a műalkotást. Baromi ideges voltam ezért. Ha csak önmagában használtam, akkor is egy nap után, már vállalhatatlan volt. Hirtelen felindulásból hozzákevertem egy már-már beszáradt Cartice csillámos körömlakkomhoz, és kapott pár csepp körömlakk hígító folyadékot is, és így láss csodát, szuperül működik csillámos fedőlakként a gyűrűsujjaimon. Ki érti ezt?? Mind1 is, így legalább eltudom használni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

dorci1994

2016. augusztus 28.

A "LOVELY NAIL CARE ADVANCED FORTIFYER WITH CALCIUM AND VITAMIN C" termék kiegészítőjeként használtam néha, gél lakk lereszelés, lenövesztés után.
Szuperül megerősítették a körmöm, mostmár nem nagyon van olyan, hogy törik, és olyan hosszúra megnőtt, hogy még a barátom is szóvá tette. Előtte erről nem is álmodtam. Nagyon tudom ajánlani gyenge, lakkozástól károsodott körmökre.

(Nem tudom, hogy ezektől vagy ettől függetlenül kijött néhány barna pötty a körmömön, ami a növéssel szépen eltűnt. Arra gondoltam hogy esetleg túlzásba estem a rózsaszín testvére napi többszöri hasznával.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nicu

2016. április 9.

Erősíti a körmeim, szép fénye van. Viszont nálam sajnos alap lakknak nem jó, hamarabb pattog a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

rekra

2015. október 10.

Gyenge, tényleg gagyi körmeim vannak, ez miatt folyton tőre vágom, sosem festettem, nagyon ritkán. Műköröm egy-egy alkalommal, még a lenövést se tudom megvárni, már szedem le. KM-en olvastam ezekről a termékekről. Összehasonlítási alapom nincsen, összesen 1 alkalommal volt a körmömön, és nagytakarítás után csak 1(!!!!!!!!!!!!!) körmöm sérült meg!! Egyenlőre bizalom. Fénye szép, színe nincs, hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

jekatyerina

2015. július 2.

Gyorsan szárad, nem színezi be a körmöm, szeretem. Nagy csodát nem művel, de a körmeim gyorsabban nőnek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

fnoori

2015. június 11.

Alapvetően erős körmeim vannak, de az állandó lakkozás mostanában kikészítette. Szétváltak, lemezesek lettek a körmeim és be is sárgultak. Amióta ezt használom nagyon sokat javultak, nem lemezesek és nem is törtek be és a sárgulástól is véd. Ráadásul kifejezetten szeretem felkenni mivel nagyon folyékony és gyorsan is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Vajdus23

2015. május 14.

Nagyon szép fénye van, két rétegben mintha már géllak díszítené a körmöm. Remek alapként szolgál, és tényleg betartja, amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

anibaby1992

2014. október 13.

Szerencsére mindig is erős körmeim voltak, de volt idő, amikor csináltattam zselés műkörmöt többször is egymás után, emiatt sajnos elvékonyodtak, meggyengültek és érzékennyé váltak körmeim, szóval vennem kellet egy körömerősítőt. Így esett erre a választásom, de egyáltalán nem bántam meg. Olcsó és jó. Pár hét alatt ugyanolyan erősek lettek a körmeim, mint voltak a műköröm időszakom előtt. Még egy előnye, hogy önmagában is jó és természetes hatást kelt, de fedőlakknak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.