Lovely

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verbaiviki, Módosítva: 2017. február 18.

Lelőhely:   Rossmann

Kétvégű szemhéjtus a pin up stílusú smink eléréséhez. Tartós, ébenfekete színe kiemeli a szemet.

csuszka

2017. október 28.

Most akartam venni egy újat, és nagyon szomorú voltam, amikor megláttam, hogy már nem gyártják. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nevetségesen olcsón jutottam hozzá egy leárazáskor. Nagyon pigmentált, és a hegye sem szöszölődik el. Könnyű vele rajzolni, és ha egyszer megszárad szinte lehetetlen elkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Yette

2017. július 14.

Nagyon nagyon szeretem ezt a tust.
Igazán kellemes vele dolgozni és a tartóssága is tökéletes. A két tusfejes megoldás kifejezetten kellemes használat közben és a pigmentáltsága is tökéletes. Egyszerűen nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon nagyon szeretem ezt a tust.

hajdubarbi

2016. október 4.

Nem szeretem a tusokat, de ezt imádom :) Nagyon könnyű szép ívet rajzolni vele (pedig én elég béna vagyok az ilyesmiben). Tetszik, hogy kétféle vastagságú vége van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Malachite

2016. április 9.

Meglepően kellemes kis darab, kiárusításon vettem egy utolsó darabot 250 Ft-ért:). Tetszik hogy dupla végű, a vastagabb és a vékonyabb is egyformán jól használható. Viszonylag tartós, és nem teljesen matt bőrön is egész pigmentált vonalat húz néhány húzással. Semmi kiemelkedő igazából, de ennyi pénzért - és még teljes áron is - teljesen megéri, jobban teljesített mint két-háromszoros árú filcek amikkel találkoztam. Lusta-sietős napok megmentője, és amikor kifogyóban van is nagyon jól használható, meg lehet vele húzni a szelés tus vonaltervét:)

Ár-érték arányban ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Ár-érték arányban ötös.

Pampilla

2015. november 30.

Most fogyott el,az utóbbi időben mindennap ezt használtam annyira könnyű volt vele szép ívet rajzolni,még kora reggel sem rontottam el soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Mishil96

2015. július 20.

Nagyon könnyű volt vele dolgozni és tartós is volt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Nagyon könnyű volt vele dolgozni és tartós is volt!!