Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   16,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Ezüst csillámos arcpúder az ideális sima, porcelánbőr hatásért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

diana.m.nagy

2014. május 9.

Ez egy csodaszer! 299 Ft-ért vettem, és magasan veri a drágább púdereket. Az illatát inkább kellemesnek mondanám nem büdösnek, és az, hogy ilyen kis domború a kiszerelése, még inkább jobbá teszi, nekem nagyon tetszenek az ilyenek. Azt meg már nem is említem, hogy szinte multifunkcionális, mert highlighternek is simán használható, de természetesen púdernek sem hivalkodó. A fehér kis műanyag dobozkája elég olcsó hatású, de végülis jól zár, és úgyis a benne lévő "anyag" a lényeg, úgyhogy tőlem 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

kryptonklary

2014. április 22.

Én is 300 Ft-ért vettem. Nagyon szép, külsőre is, meg az arcon is, alig látszik benne a csilllám. Egy bajom van vele, hogy nekem kicsit sötét(narancssárgás az arcomon). Fedhetne jobban is, na de így is jó, mert szinte ingyen van ennyiért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

AshleeyTayloor

2014. március 1.

300 ft-ért vettem, ennyi pénzért nagyon jó púder, persze nem olyan mint egy Max Factor, de hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

Froggy

2014. február 18.

Én is a leárazás miatt vettem meg, fedni tényleg nem fed nagyon, viszont az alapozót és társait a helyén tartja. Nekem kicsit fura az illata :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Eszter a panda

2014. február 18.

Ennyi pénzért tilos ott hagyni, de amúgy nem egy komoly púder. Nincs nagy fedése, ellenben szép, természetes hatást ad. Az ezüstös csillámlás tényleg nem szembetűnő, több réteg kell, hogy valóban látszódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

0kosan

2014. február 16.

A kollekció leárazott pirosítójáért mentem eredetileg, de ott volt ez is. Nézegettem, tetszett, már majdnem beraktam a kosaramba, mikor olvastam, hogy "csillámos". Visszatettem, fizettem, eljöttem, de nem hagyott nyugodni a dolog és gyorsan megnéztem mit írtok itt róla. Azonnal mentem érte vissza :))) Épp fogyóban voltak a púdereim, úgyhogy nagyon jókor jött. Tökéletesen működik a bőrömön és egyáltalán nem csillog. Imádom, nagyon megérte 300 Ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

pinkyke388

2014. február 16.

299 Ft-ért találtam rá, és ennyi pénzért nem sokat gondolkoztam, hogy kell-e nekem. A tartója elég erős, stabil, jól záródik/nyitódik.
A színe a bőrömhöz pont jó, legalábbis így télre, de nyáron nem biztos, hogy ezt fogom használni. Szerencsére csillámok nem igazán vannak benne, pedig ez van ráírva: ,,Ezüst csillámos arcpúder''.
Állagra nem olyan kemény, emellett egyáltalán nem porzik. Nagyon korrekt kis termék, korrekt áron, óriási mennyiségben.
Aki még a leárazáson találkozik vele, semmiképpen ne hagyja ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Aki még a leárazáson találkozik vele, semmiképpen ne hagyja ott.

glamoureverything

2014. február 15.

Én nagyon szeretem, ár/érték arányban teljesen jó!

Most ezt a púdert is megnyerhetitek nálam, sok más Lovely termékkel együtt: http://www.youtube.com/watch?v=mNHie-UVbiU

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Én nagyon szeretem, ár/érték arányban teljesen jó!

valakiii

2014. február 15.

300forintert ajandek volt szerintem:D 5*egyenlore

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

300forintert ajandek volt szerintem:D 5*egyenlore

keettee

2014. február 13.

299 Ft-ért vesztegetik a rossmannban, elhoztam kettőt is belőle, annyiért ajándék volt. Nos itthon kipróbáltam, tökéletes az én világos bőrömhöz, egyáltalán nem porzik (én ilyet még nem láttam), ezüst csillámokat én sem véltem felfedezni, így bátran használom teljes arcra. Nagyszerű vétel volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.