Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Niki1515, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Dottus

2019. május 8.

Rossmannban vettem 200 Ft-ért leárazva. Nem a legtartósabbak a színes, de nekem bőven megérte. Az én palettámon földes árnyalatok vannak: rezes barna, aranybarna, olívás zöld és sötétzöld. Nekem főleg a zöldek nagyon tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Én nem igazán szeretem. A hozzá lévő aplikátort nem tudom rendesen használni. Lehet, hogy én vagyok a béna. A színe se valami élénk. Csak úgy van. Hátha jó lesz még valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.