Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   Rossmann

Ásványi arcpirosító

Halványan színez és világosítja az arcbőrt. A smink tökéletes befejezése, friss arcbőr hatással.

Több árnyalatban kapható.

sailorluna

2018. augusztus 3.

a felszínén rengeteg a csillám, és később is bőven jut belőle, szerencsére akkor már több színt vesz fel az ecset. a színek nagyon szép természetesek, selymesen fénylenek. valóban halványan színez, tehát nem atom pigmentált, pont ez tetszik benne. kissé porzik, a csomagolása elég béna, de végül is a benne lévő cucc a lényeg, az pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

erika88

2015. február 16.

Ezt a terméket imádtam! Szomorú voltam, mikor kifogyott. Tetszett a csillogós textúrája, és tartós volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Mind a 3 árnyalat megvan, egyedül a Frozen Cheek-nél tapasztaltam azt ,hogy nagyon óvatosan kell vele bánni, a másik kettő kevésbé élénk, szépen lehet őket építeni. Egyedül azért nem adok 5 csillagot, mert felvitel után a kis csillámok hajlamosak peregni és tapadni telefonra, ruhára, ahová csak az arcom odaér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

t.evacska21

2014. október 28.

Írják róla a leírásban, hogy enyhe színt ad. ...na igen, ha óvatosan használom. Nagyon vigyázni kell vele, amikor először kipróbáltam, olyan lettem, mint egy húsvéti tojás :D Másodszorra már sikerült a smink, és szép lett nagyon. Azért vonok le pontot, mert nekem kicsit eltömítette a pórusaimat... Mikor kicsit pattanásosabb vagyok, olyankor nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Miamo

2014. augusztus 12.

A Frozen Cheek-et vettem meg, 300 Ft-ért. Kicsit szenvedtem, amíg lekopott róla a fehér és arany csillámréteg, de most már imádom!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

bogibooo

2014. június 11.

A 2-es árnyalat árválkodott az essence paletta mellett, szintén kihagyhatatlannak tűnő 300ft-o áron. Gondoltam ennyit megér, ilyen árnyalatú blusher-em még nincs, inkánn bronzos, terrakottásakra szavazok.
A csomagolása rémes, ezért egy csillagot muszáj levonnom, minden negítívumot sikerült beleszuszakolni a gyártónak amit lehet. :) Ami benne van, az egy meglepően jó termék. Kellemes árnyalat, leheletnyi fény és egyenletes kopás. A fél napot kibírja becsülettel, ami valljuk be 300 forintért igen jó teljesítmény (az eredeti áráról fogalmam sincs). Ha látnék még további árnyalatot belőle megvenném:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

ceanne

2014. április 1.

Az van, hogy én imádom. Két árnyalat van, 300 ft-ért vettem őket, valószínű, ha nem viszik le az árát ennyire, észre sem veszem. A Frozen cheek is szép, de hogy a Snow touch mennyire belesimul az arcszínembe, azt egyik pirosítómnak sem sikerült produkálni (pedig próbáltam Flormart, Max Factort, Body Shopot). Igaz a tok borzasztó és sajnos az oldalában lévő résekbe belemászik a cucc, de a színe engem kárpótol. Mindenért. És 300 forint volt. És nem lehet már kapni.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

pinkyke388

2014. március 19.

299 Ft-ért vettem a 2-es Frozen Cheek árnyalatot. Gyönyörű sötétrózsaszín, arany és szikrázó fehér csíkokkal. A 1-es Pink Princess árnyalattal is szemeztem, csak sajnos nem volt nálam elég pénz. Mire másnap visszamentem érte már elvitték. De még megpróbálkozom a kevésbé forgalmas Rossmannal, hátha azt nem fosztották ki ennyire.
A tok elég stabil, jól záródik/nyitódik, csak sajnos nem túl szép.
Az első használatnál szinte az összes arany és fehér csillámocska lejön, amik ráadásul a dobozkában landolnak. Először csak highlighternek jó, de miután lekopott a felső réteg, az ecset színt is vesz fel. És még milyen gyönyörűt!
Természetes, ragyogó pofit eredményez. A tartóssága fantasztikus, a nap végére is látszik.
Mindenki szerezze be, ha talál még az állványon.

A már meglévő ketteske mellé megvettem 299 Ft-ért még az 1-es Pink Princess árnyalatot is. Mondjuk én nem ezt a nevet adtam volna neki, hanem inkább azt, hogy Peach Princess. Mert ennek bizony köze nincs a pinkhez, ez barack, méghozzá jó sok csillámmal. Azt beismerem, hogy a tartóban rózsaszín, de mikor felkenem a pofimra, azonnal színt vált.
A tokról ugyanazt tudom elmondani, mint az előbb: rettenetesen ronda.
Szerencsére ez a pirosító sokkal puhább, talán pont ezért nem remekel tartósság szempontjából. A tartóssága annyira nem fantasztikus, de általában csak sikerül valahogy kihúznia a nap végéig.
Marad az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

A tok elég stabil, jól záródik/nyitódik, csak sajnos nem túl szép.
Mindenki szerezze be, ha talál még az állványon.

A tokról ugyanazt tudom elmondani, mint az előbb: rettenetesen ronda.
Marad az öt csillag. :)

Sheila

2014. március 12.

Ezzel először én is így voltam, eleve nem szeretem a "baked" típusú sminkeket, mert alig lehet felvakarni a színt...ebből a pirosítóból egy db konkrétan a kukában végezte emiatt. Aztán a sok jó vélemény hatására megvettem újra, és előástam egy régi, durvább szőrű ecsetemet (mert a puha pirosító ecset fel sem vette a színt), hogy hátha azzal működik, és igen. A titok annyi, hogy keményebb ecset kell hozzá. Mondjuk nekem is porol, de legalább ezzel fel tudom applikálni az arcomra és onnantól viszont nagyon szépen mutat. A tartóssággal nekem nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

Misa

2014. március 12.

Ezzel a véleményemmel valószínűleg nem leszek népszerű, de hát nem vagyunk egyformák :). Én is 300 Ft-ért vettem, már csak a pink princess volt meg, és láttam, hogy sok benne a csillám, ráadásul kicsit lila is, de akkor is tetszett, elhoztam. De ÓRIÁSI csalódás volt. Komolyan mondom, egy aszfaltkréta is jobb pirosító lenne, mint ez! Zéró pigmentáltság, az állaga olyan kemény, hogy maximum reszelővel lehet némi festéket felszabadítani, a tartóssága pedig... ugh. Ha nagy nehezen sikerül valamennyit felnyomni az arcomra, bruttó fél óráig marad ott az a nagyon-nagyon halvány, rózsaszínes pír. A csomagolás kialakítása sem szerencsés: a domború festéket egy árok veszi körül, amiben a festék összegyűlik (illetve összegyűlne, ha meg lehetne mozdítani). Persze, nem a pénzt sajnálom, hanem magát a csalódást. Fogalmam sincs, mire fogom használni. Lehet, hogy diót török majd vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.