Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Vizililiom

2016. december 27.

Nyáron nagyon szeretem ezeket a lakkokat, tartósak és vidám színűek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nyáron nagyon szeretem ezeket a lakkokat, tartósak és vidám színűek.

orsi1293

2016. január 25.

hát nem is tudom. nekem nagyon furcsa hogy ennyire homokos (ahogy a nevében is benne van, hogy sand) érzést nyújt a körmömön...:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Ancsa0726

2015. december 1.

az ecset nagyon ramaty, 2 napig max ha bírja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

az ecset nagyon ramaty, 2 napig max ha bírja :(

szaszu05

2015. október 12.

Rózsaszín van meg. Nem jó az ecsete, nehéz szépen felkenni. Furcsa csillám nélkül, nem igazán jön be. Kicsit olyan, mintha buborékos lenne. Viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

allie

2015. szeptember 23.

Végre egy körömlakk,ami nem pattog le az első nap után. Rengeteg körömlakkom van, de a második napon szinte már mind vállalhatatlan viszont ez 4 napig bírta, el sem hittem :) Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

manitia

2015. szeptember 1.

Maga a körömlakk az baromi jó! Viszont az ecsete az már a pofátlanul szar kategóriába esik... Mindennek ellenére imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

koc

2015. augusztus 6.

Ugyanez a kék van meg, gyönyörű a színe, de marha nehéz felkenni, és lassan szárad. Nekem fél óra volt, míg két réteg megbízhatóan megszáradt, és feltehettem a fedőlakkot is. Két nap után így is elkezdett pattogni, harmadik nap egyben leszedtem az egészet a körmömről. Kár érte, mert nincs ennyi időm a körmözésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

dorci993

2015. július 26.

Meglepően jó. 5. napja van a körmömön, ez alatt volt 2 hajmosás, takarítás, főzés,és egy mikroszkopikus méretű kopás van csak a körmöm végén, még a Baltic Sand sem ennyire tartós (ráadásul fedő nélkül, 1 rétegben). A türkizkéket használom, szép szín, és nincs teletömve csillámmal, ezáltal sokkal "diszkrétebb", viselhető hétköznapokon is, 10 ujjon. Én is csodálkozom a dolgon, régen bírta ki bármilyen lakk 5 napig a körmömön ilyen állapotban:) Még tervezek beszerezni legalább 1-2 színt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

margit17

2015. július 7.

Pont a képen látható kék van meg, nagyon bejön, bár alapból is szeretem a homoklakkokat. Nem lesz annyira durván érdes, viszont nálam ez nem von le az értékéből. Egy rétegben is egész szépen fed, bár most éppen egy halvány fehéret kentem alá és arra ezt a lakkot. Igazi tengerpart érzete van a maninak. Nagyon tetszik az üvegben is, meg a körmömön is. Akciósan vettem, ár-érték arányban szerintem nagyon megérte, legszívesebben begyűjteném a többi színt is :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

xszemyx

2015. június 22.

Nekem is zöldeskék van, és szintén selejtes az ecsete, így eléggé bűvészkedni kell vele, de még így is megérte elhozni, hisz most akciós a rossmannban, és nagyon szép színek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.