Lovely

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű tartós körömlakk.

bius92

2016. május 10.

Nekem a sárga van meg, de én nagyon nem szeretem. Nem fed elég jól és nem is elég tartós. Lehet rossz volt a színválasztásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

boszia

2015. augusztus 15.

Rózsaszínt vettem meg most akciósan rossmanban 350ft-ért. Teljesen rendben van, jó kis lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

t.greti

2015. június 30.

Sosem tetszett a zöld-kék árnyalat a körmön, de amikor ezt megláttam, egyből leemeltem a polcról, és mondtam, hogy te most jössz velem :D Ki sem tekertem az üvegcséből, hogy milyen színű valójában, mert az üveg csalóka néha...
Nr.6.partii nevezetűt vettem meg, szép menta színű, gyönyörű vibráló. Igazi summer szín. Először két rétegben vittem fel, de inkább 3 réteg az, amikor már nem látszik át a körömlemez. Nem csíkoz, nem buborékos, jó az ecset is. Egész hamar megszáradt a 3 réteg, de én mindig hagyok neki időt, vagyis úgy időzítem a lakkozást, hogy legyen ideje bőven megszáradni :D
Tartósságból jeles, 4 napig bírta kerti- és házimunka mellett is.
Úgy érzem nagy kedvenc lesz idén nyáron ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Tartósságból jeles, 4 napig bírta kerti- és házimunka mellett is.
Úgy érzem nagy kedvenc lesz idén nyáron ;)