Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: susumoa, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   Rossmann

Epresjoghurt

2017. január 9.

Egy ilyen lilás árnyalatom van belőle, száj kontúrozásra használtam. Nagyon nagyon szerettem. Az egyetlen szájceruzám, amit maradéktalanul elhasználtam és újravenném...de ezt az árnyalatot már nem találom sehol :( Tartóssága minősíthetetlen, nálam nagyon hamar kopott, de ezért is fogyott gyorsan, mert mindig újrakentem, hiszen nagyon hasonlít a színe a szám természetes színéhez, így akár rúzsozás nélkül, csak a szám kontúrját is megrajzolhattam vele, az ecsetes végével eldolgoztam, és nagyon szép dúsabb, de természetes ajkakat kaptam. 4 pont, de csak mert nálam hamar kopott, amúgy nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Katulin

2016. június 11.

Kinyomod a szemed vele, mire valami színt kicsalsz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Kinyomod a szemed vele, mire valami színt kicsalsz belőle.

Niki03

2016. március 18.

Nagyon potom pénzért vettem meg egy szürkét, már akkor tudtam, mire fogom használni. A szemöldökömet ezzel húzom ki, ecsetet használok hozzá és tökéletes. A szín pont jó, tartós, nem mászik el nap közben. Kipróbáltam a vízvonalba, használhatatlan, alsó szemhéjon jól teljesít. Maradok az eredeti oknál, amiért megvettem, arra megérdemelten jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Ella

2014. november 11.

Barna szájkontúr van meg. Picit rezes-vöröses beütésű, olyan bronzos. Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Nagyon vastagon fog, ragacsos, össze van tapadva, lehetetlen egyenletesen felvinni, törik, sőt darabokban szétmállik, potyog szanaszét. A rúzsecset a végén használhatatlan, hullik, nem vesz fel a rúzsból semmit. Ezek közül a ragacsosság miatt vagyok a legdühösebb, gyakorlatilag emiatt teljesen használhatatlan a termék. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

murasaki

2014. július 24.

Nekem sötétebb kékeslila színben van meg. Szájcezruzának használom, azt el tudom képzelni, hogy szemre túl kemény lenne. Szájon kicsit szárít, de cserébe nagyon izgalmas színe van, és a világosabb rózsaszínes rúzsok alá kenve szép színeket lehet 'kikeverni'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Brazilparty

2014. július 5.

Teljesen osztom Misa véleményét itt előttem, nagyon rá kell nyomni, hogy valami kis színe legyen, de közben meg szanaszét potyog, alig van színe, de az kenődik alaposan, mindenhova.
Lehet rajzolásra alkalmasabb lesz, mint szemcerkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Lehet rajzolásra alkalmasabb lesz, mint szemcerkának.

Misa

2014. január 18.

Hála Istennek, nem volt túl drága (350, asszem), de még ezt a kevés pénzt is nagyon sajnálom... Nem tudtam letesztelni, mert teszter nem volt kint, a ceruza pedig be volt csomagolva. Hiba volt megvenni. A ceruza pigmentáltsága nagyon gyenge. A hegy nagyon kemény, de ragacsos és morzsálódós is. Ha nem nyomom rá a bőrömre, egyáltalán nem hagy nyomot. Ha rányomom, kis festékmorzsákat potyogtat maga után, és továbbra sem fog rendesen. Karcol, kellemetlen, nem pigmentált. Nem tudom, mire fogom elhasználni, de gyanús, hogy nem a rendeltetésének megfelelően. Senkinek nem ajánlom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Habcsók

2013. december 27.

A szürke van meg, eredetileg azt hittem fekete. A hegyezős szemceruzát akartam megvenni de a boltban elég igénytelenül néztek ki, kb mintha egy százasban vásárolnék, bár még talán rosszabb. Ezekből 3 db maradt így kettőt lestoppoltam. Elsőként a kezemen teszteltem, alig volt pigmentáltsága azonban erősebben rányomva már hatásosabb volt az eredmény. Szememen 2x végig kellett mennem vele mire elfogadható eredményt értem el a szempillatőben de nem rossz. Tovább bírja mint a többi szemceruzám igaz a szemem alatt pár óra múlva megtalálható belőle de azt lehet orvosolni. Egyetlen hátránya, hogy karcolja a szemhéjam :/ Határozott 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

Bellala

2013. június 27.

Nekem egy lilás szín volt meg a szemkontúrból, elég kemény, a pigmentáltsága sem egetverő, többszöri áthúzással is alig látszott a szempillatőben, vízvonalon pedig egyáltalán nem. Kár érte, mert csodaszépek a színek, és praktikus a kupakba rejtett hegyező (emiatt viszont kap plusz egy csillagot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Nicu

2013. január 9.

Egyszer vettem ilyet, de vízvonalon nem volt tartós, gyorsan elmászott, és túl kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.