Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömápoló készítmény, akár 30-55másodperc alatt.  Jól tapad a körömfelülethez, és a körömlakk tovább marad friss.

Smurfette26

2017. október 21.

3x veszem újra. Drágább, "menőbb" fedőlakkok is produkáltak néha maszatolást ha bénázok vele, sok különbséget nem láttam. Ez nekem pont jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Luckuska

2015. december 15.

Feloldja a lakkot, és el is színezi azt. A fekte lakkomat fátyolos szürke csunyasággá sikerült varázsolnia. Unalmas napjaimon átlátszó lakknak elhasználom, de több ksérletet fedőlakként nem teszek vele. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

jekatyerina

2015. július 2.

A legszebb fedőlakk amit valaha láttam, fényes, csillogós, gyorsan száradós. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

A legszebb fedőlakk amit valaha láttam, fényes, csillogós, gyorsan száradós. ^^

lumena

2015. április 12.

Miután megváltoztatta a lakk színét, és nagyban letompította azt csalódottan toltam félre. Gyorsan szárad és tartósabbá teszi a lakkozást, de egy fedőlakk ne piszkáljon már bele a körömlakkom színébe. :( Egy gyönyörű metálfényű árnyalatból piszkos színt kreált. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

tara95

2014. július 5.

Méltó utódja a NYC Turbo Dry-nak. Fantasztikus. Nekem nagyon fontos a gyors szárítás, tartósság és a fény. Ha még jó áron van az már csak bónusz. Ezeket mind tudja. Keressétek csajok mert az egyik legjobb még teljes áron is! Én akciósan vettem 300 valamennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Loreee15

2014. július 2.

Imádom ezeket a fajta lovely lakkokat. Két pillanat alatt megszárad, gyönyörű fénye van, és nagyon jó átlátszó lakk. Tartós is és még olcsó is. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

barbiii_sz

2014. április 7.

Könnyű felkenni, ennek sem az a tipikus körömlakk állaga van. Viszont vigyázni kell vele, mert ha nem száradt még meg eléggé az alatta lévő réteg, akkor könnyen elmaszatolja és kezdhetjük elölről az egészet. Tényleg gyorsan szárad, amit én kifejezetten szeretek benne. Eddig a legjobb fedőlakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

fulemulefarka

2013. december 17.

Nagyon jól fed, könnyű felkenni, viszont nekem picit elkente az alatta levő réteget, ahogy felkentem a fedőréteget (lehet, hogy sokat kentem rá vagy még nem száradt meg teljesen az alsó réteg) Lényegében meg vagyok vele elégedve, és nem buborékosodott alatta. Ár-érték arányban a legjobb. Ja, és nagyon gyorsan szárad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 17.

Black Fairy

2013. február 21.

Kedvenc fedőlakkom, tartóssá teszi a körömlakkot, szép fényes, az egyetlen baj, hogy lilás fényével a különlegesebb lakkok felé nem érdemes használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.