Lovely

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Díszítő fedőlakkok

bernadettu

2021. február 6.

Nekem a fehér van meg, sötét kék lakkra kenve olyan hatása van mint a hopelyheknek.
Lemosni valóban nem egyszerű de a hatás miatt mindenképp megéri, kár hogy már nem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Ennie86

2016. október 10.

Elképesztően szépen csillog és nagyon mutatós. :) Nekem a fehér és lila pelyhes van meg. Szivacsos technikával nagyon sok csillámot fel lehet ügyeskedni a körmökre. A lemosás viszont maga a pokol... Kb úgy kell levakargatni a pelyheket, mert nagyon ragaszkodóak. Ezért nem vonok le csillagot, de én már csak a gyűrűsujjamra szoktam felkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

erika88

2015. február 17.

Imádom! :) Csak nézem a körmömön és gyönyörködök benne. Bár elég sok réteg kell ahhoz, hogy jól mutasson, csak gyűrűsujjon szoktam használni, de miután felkenem vagy 4 rétegben, nekem egy rétegben lejön, így nem kell a lemosással bajlódni. És 300 Ft-ért ajándék volt. Tőlem magamnak. :D Bár hezitáltam, hogy megérdemlem-e, de nagyon örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

nemesfalvi.adel

2015. január 17.

Egy rétegben is egész sok a csillám, az ecset nem nagy cucc, de mivel gyorsan szárad és a végeredmény nagyon bejön ezért 5 csillag. (és persze az sem utolsó, hogy most akciósan 299 ft-ért sikerült a beszereznem 3 színt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

liszka

2014. december 17.

Nekem a fehér van meg, ami mindenhez nagyon jól mutat és imádom. Minden tökéletes, kivétel a lemosása egy igazi rémálom, de egyébként egy nagyon jó fedőlakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

csillu

2014. október 31.

A fekete-piros pöttyöst vettem meg. Nagyon jól néz ki, fehér alapra kentem. Elég sok pötty felkenődik egy húzással is. Viszont a lemosás... az egy rémálom. Még az alufólia technikával is. Az alapszín és a zselés réteg simán lejön, de a pöttyök ott maradnak és nem mozdulnak. Igen erőteljesen csiszitolni kell, hogy lejöjjenek. Emiatt most már kétszer is meggondolom, hogy használjam-e. Pedig nagyon mutatós, igazán jópofa cucc. A lemosás miatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 31.

azepretaztszeretem

2014. október 18.

A fehér pöttyöst teszteltem már: az ecset pont eleget vesz fel a matt fehér darabkákból, elég könnyű egyenletesen eloszlatni és szépen terülnek, nem lógnak ki sehol. Jó cucc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.