Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DJilla

2017. november 16.

Életem legrosszabb szemhéjtusa - sajnos. Kifejezetten vibráló, csillogó kék tust kerestem, mikor ráleltem, és mivel nagyon le volt árazva, habozás nélkül megvettem. Aztán jött a fekete leves. Nem tudom, hogy csak az állag, vagy az ecset is szörnyű, de tény, hogy lehetetlen volt normális vonalat húzni vele. Kb. háromszori áthúzás után tudtam valami értékelhetőt alkotni, amikor épp szerencsém volt, rosszabb esetekben az újabb rétegek leszedték az alatta lévőket. Extraként pedig pár alkalom után észrevettem, hogy feketék lesznek az ujjaim tőle, ugyanis a tuson levő feliratok szépen jönnek/kopnak le már a megfogástól is...A szín amúgy szép lenne, de felkenhetetlen és kb. egy használat után már olyan volt, mintha ki is ürült volna...Szóval nem hiába volt ilyen olcsó, a színért kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

kisenikoke

2016. szeptember 10.

Semmi színe nincs, konkrétan vagy 5-6 alkalommal kellett áthoznom ugyanazt a vonalat hogy valami legyen.
Nem vagyok egy színes szemhéjtus kedvelő, így az alacsony ára miatt ruháztam be erre. A fekete Lovely szemhéjtust imádom, el sem tudom képzelni nélküle az életem de ez köszönő viszonyban sincs vele.
Többször is próbáltam, majdnem egy évig őrizgettem hogy hátha de sajnos tegnap a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

barbimariposa

2016. július 6.

én szeretem ezt a tust, nem tudom miért van ennyire lehúzva. Nagyon olcsó, igaz, hogy nem erőteljes a színe, de viszont nekem tetszik ez a csillogó türkizkék. Este és nappal is tökéletes, pont amiatt hogy nem hivalkodó. És nagyon szépen kiemeli a barna szemeimet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Mackobunda

2016. június 16.

Katasztrófa ez a termék, úgy ahogy van. Az ecsettel még nem is lenne gond, de hogy semmi színt nem lehet vele felvinni, amit sikerül is... szót se róla. A termék szétkenhető...szemen alig marad nyoma... Nem ér semmit, kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

szederke

2016. április 1.

Én egész egyszerűen kidobtam, használhatatlan, túl folyós, az ecset túl vékony. A sima fekete tust már többször újravettem, de ez meg se közelíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

katacita

2015. július 8.

Hát én nagyon úgy érzem, hogy át lettem verve.
1. Teszter ugye nincs, mert minek az.
2. Nem vagyok akkora surmó, hogy kibontok a boltban egy terméket, ami nem teszter.
3. Naivan feltételezem, hogy a termék színe megegyezik a csomagolással.
Na most ez akár piros tartóban is lehetne, ugyanis a benne található festék színe köszönőviszonyban sincs a csomagolás színével. Erőteljes türkiz színt vártam, ehelyett valami fényes, nagyon halvány türkizbe hajló acélkéket kaptam. Hát nem csúnya, de egyrészt alig látható, másrészt ezt tuti nem vettem volna meg. :/
Nem tudom, mi értelme félrevezetni a vásárlókat.

A minősége nem rossz, de pl. a fekete szemhéjtusukkal sokkal szebben lehet festeni. Tartósnak tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Hát én nagyon úgy érzem, hogy át lettem verve.
1. Teszter ugye nincs, mert minek az.
3. Naivan feltételezem, hogy a termék színe megegyezik a csomagolással.
Nem tudom, mi értelme félrevezetni a vásárlókat.

Milka

2014. augusztus 13.

nagyon szép szín, használható ecset, közepes tartósság. nem kiemelkedő, de az áráért tökéletesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 13.

MayaBaba

2014. június 27.

Gyönyörű halvány türkiz színe van, enyhén csillogó. Tartós. Viszont olyan, mintha kevés festék kerülne egyszerre az ecsetre, akárhogy is tunkolom a tubusba. Így többször is át kell húzni vele a vonalat. Bár az ecset maga vékony, könnyen lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.