Lovely

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Rossmann

Sokoldalú ápoló szempillaspirál d-panthenollal, kollagénnel.

virumiru

2020. január 12.

érdekes, mennyien panaszkodnak, hogy potyog 😳 nekem semmi problémám vele, nem potyog, nem ragasztja össze a pilláim (még örülök is, hogy nem vesz fel túl sok festéket a kefe, mert egyrészt gyűlölöm mikor le kell húzgálni róla, másrészt meg könnyebben elkerülöm a pók láb pillákat). a keféjét is szeretem, nem az a szúrós szilikon. csak azért 4 csillag mert kicsit nagy a feje a szemzugok eléréséhez, meg amúgy lassan már a lovely spirálok sem lesznek olyan olcsók:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

szabo123

2019. november 24.

Gondoltam az én kis p*csapilláimból majd tényleg xxl méretet varázsol,befürödtem vele. Semmit sem csinál 😣 nem baj, alsó szempillákra pont jó lesz, de még keresnem kell az igazit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Naspoja

2019. május 27.

Nekem nagyon hullik. Reggel felteszem, de ebédnél már sötét árnyékok vannak a szemeim alatt. A keféje miatt vettem meg, mert nagyon kis praktikus egyébként, szépen elválaszt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Talus

2019. február 4.

Imádni való!!!! Eddig az Avon Supershockjaira esküdtem, de ezzel is ugyanolyan gyönyörűen tudok vele dolgozni, szépen elválasztja és ívet ad a pilláimnak. Nem mellesleg szuper az ára is! Favorit, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Krogshoj

2019. január 31.

Elég pocsék.
Egyrészt nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, így ha rendesen ki akarja festeni a pilláit az ember, akkor nagy erőkkel rétegeznie kell a cuccot. Aztán ott van az a probléma, hogy a festék folyton lepereg, mi több, nem csak a szemem alatt tanyázik (ha rendesen megküldöm púderrel azt a részt, akkor esetleg nem), de a szemembe is rendszeresen belepotyog. Ráadásul irritálja is. Szóval nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Elég pocsék.

csokibeka

2018. február 8.

Természetes, szép hatása van, nekem nagyon bejött a keféje, de félóra múlva az egész a szemem alatt van...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

zsazsix

2018. január 10.

ennél szarabb szempillaspirálom még az életben nem volt. Semmi festéket nem vesz fel, gyakorlatilag mintha semmit nem tennék a pilláimra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

szivoszal

2016. november 21.

olcsó volt gondoltam megér egy próbát. megért egy próbát mert tudom hogy többet nem veszek. első használatkor már be volt száradva. semmire sem jó. kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

tothbernadett

2016. október 15.

A legrosszabb, amit valaha használtam. Semmit sem csinál, mégcsak nem is színez, hamar kiszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Fannalin

2016. augusztus 19.

A keféjét imádom, de maga a festék lepereg és csípi a szememet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

A keféjét imádom, de maga a festék lepereg és csípi a szememet!