Lovely

Ár:   485 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   Rossmann

Dius24

2015. június 30.

Jó kis spirál tartós nem potyogott és szep fekete pillákat varázsolt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Jó kis spirál tartós nem potyogott és szep fekete pillákat varázsolt!!

vikikrem

2015. február 17.

Nekem semmi bajom vele, nem tapasztaltam olyanokat amit irtatok. Én nagyon szeretem, egy negativum hogy nem vizallo, de attol nekem estig kitart elég jol:)♥

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 17.

csa92

2015. január 27.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve..

black_cico

2014. április 5.

ez életem legrosszabb spirálja, de látom ezt nem csak én gondolom így :D azért adok neki 2-est, mert azóta szemöldökre használom, oda jó egy ici picit megszínezni, meg megfésülni.. de néha még ott is bajlódom vele..
ez a kefe valami borzasztó, egyszerűen nem tud a pillák közé férkőzni, így nem tudja sem szétválasztani őket, sem színezni, a krém valami sűrű borzalom ami beül a kefe közé és ott is marad, mert a pillákra semmi nem kerül, kicsit olyan, mintha már megvétel után be lett volna száradva, több réteg és bajlódás után tudtam elérni vele valami nagyon kis gyenge, természeteske hatást, de én nem ilyen eredményt várok egy spiráltól, szóval ez felejtős..
a krém egyébként nem pergett, de nem volt erős színe sem és hát így együtt a kefével gyakorlatilag használhatatlan kombót alkotnak :D ezt nagyon elbaltázta a lovely..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

livia1979

2014. március 2.

02.20. Ma megvettem, nem is tudtam, hogy ez új termék. 650 Ft volt az ára, mivel nem húztam ki a keféjét (ugyanis a Rossmannban a biztiőr csaj az Árkádban mindig mindenkire rászól, így nem mertem én se megkockáztatni) kissé csalódtam benne, mert "sima" keféje van, és nem műanyagos (amit én jobban szeretek).
Update, 02.21. Ma reggel kikentem a szemem vele. Nagyon kevés festéket visz fel, ezért 4 (!!) rétegben vittem fel, hogy valami látható legyen a szememen. Egyetlen pozitívuma, hogy nem csomósodik még a 4 réteg ellenére sem. A keféje kissé merev, nagyon sűrű szövésű, nem tudom a szempilláim közé betuszkolni, így csak felületesen választja szét a szálakat. A színe fekete, de az is nagyon halványan érvényesül. Hétköznapi spirálnak elhasználom, de mivel sokáig kell vele dolgozni, és nem hozta azt a bizonyos 3D hatást, ezért le kell pontozzam. Annyit ér számomra, amennyibe kerül. 1000 Ft-ért sokkal jobb spirált kapok mint ez.
Update, 03.02. Pár napig használtam, de továbbra sem kedveltem meg. Sőt. Sajnos azt vettem észre, hogy már a felkenésnél erőteljesen pereg. Kedves ismerősnek passzoltam tovább, neki a szőke szempilláján látszik a két réteg is, nála sem csomósodik, viszont a pergés ugyanúgy érzékelhető volt a számára is... Én biztosan nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

esztycske

2014. február 26.

A mai napig imádom a sárga csomagolású testvérét, hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen jó spirált vesztegetnek, így gondoltam beújítok valami mást is és a neve meggyőzött :-) Aztán a teljesítménye már sokkal kevésbé. Mondjuk úgy, hogy azoknak tudnám ajánlani, akik nagyon természetes pillákat akarnak :-) Merthogy sok mindent nem csinál ez a spirál, szerintem maximum színez egy kicsit, de mivel nekem alapból feketék a szempilláim, így ezzel sem sokat értem, a 3D-s maximum dússágtól pedig mérföldekre van. Maradjunk a sárgánál! (csak azért 2 csillag, mert legalább nem drága)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.