Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Amazing Amazone, Be a Chameleon és Color Power színekben.

zdoreebaba

2013. július 29.

Nem valami nagy szám lakk! Egy halvány lilás Color Power színű van meg nekem.
Első felkenéskor halvány színű. Talán 2 rétegben már jó volt, de gyorsan lekopott. Nekem nem jött be.
Viszont anyum imádja használni. Neki a színe is tetszik és sokkal jobban áll az ő körmein, mint az enyémen. Még egy hibája van: nem lehetett a kupakját rendesen becsavarni, így teljesen kiszáradt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Nem valami nagy szám lakk! Egy halvány lilás Color Power színű van meg nekem.

zsazsa

2013. július 9.

Nekem egy pink színű lakkom van, ajándékba kaptam. Nem volt még ilyen lakkom, de teljesen jó. 4. napja van a körmömön, túl vagyok mosogatáson, hajmosáson egyaránt, és alig kopott le a vége. Nekem gyorsan száradt, de a színe lehetne erőteljesebb, 2 rétegben is picit átlátszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Bellala

2013. június 27.

Az Amazing Amazone kiadásból volt két színem (menta és vanília), nagyon tetszettek az üvegben, de sajnos mindegyikből kellett a 3 réteg a szép fedéshez, és a száradásuk is elég lassú. Csíkoznak, sokszor buborékosodnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Lilu

2013. június 24.

Nagyon híg, alig van színe.. lepasszoltam anyunak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

Nagyon híg, alig van színe.. lepasszoltam anyunak.

masnis

2013. április 3.

Valahogy ilyenkor úgy érzem, lakkozásra termett a körmöm, mert ez is tartósnak bizonyult rajtam- egy sima, lovelys fedőlakkal, nem valami csudiextra, márkás példánnyal kiegészítve. Az aranycsillámos bézs boldog tulajdonosa voltam, pint vizsgaidőszak előtt vettem, mert beleszerettem a színbe, de akkor még kitomboltam magam fekete. véresbordó és egyéb vad árnyalatokkal, amint tehettem. Aztán az egyik vizsgám előtt gondoltam, csinálok magamnak egy kis kifinomult manikűrt, felkentem, és teljesen sokkolt: úgy néztem vele ki, mint egy hulla. Fájó szívvel továbbajándékoztam a húgomnak- ég és föld kettőnkön ez a lakk, de nála is nagy szerelem, különbség, hogy nekem plátóinak bizonyult. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

ziccaa

2013. március 11.

Nekem a citromsárga van meg, és egyszerűűen borzalmas egy lakk. Még 5 ismétlem 5 rétegben is csíkoz. A színe se tetszik más mind az üvegben, olyan trugyizöldesen csillog és olyan mintha gombás lenne a körmöm, 250 ft.ért nem volt drága díszítő lakknak elhasználom mert csak arra jó ugyanis fél óra mire megszárad.borzalmas fujjj

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

Dana1983

2013. március 7.

Nekem is a csillogó bézs van meg. Nem rossz, de nem valami tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Nekem is a csillogó bézs van meg. Nem rossz, de nem valami tartós.

kvitta.girl

2012. október 29.

nekem csillogó bézs van belőle,meg egy cameleon ami üvegben lila felkenve ezüst. Mindkettő gyönyörű színű de tartóssága sajnos 0.. 2 nap után már pattogzott erősen,pedig fedőlakkal volt. Nembaj 600 ft volt 2 db szóval nem volt drága,de jó hogy nem vettem meg anno teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

black_cico

2012. augusztus 12.

érdekes, h ennyire megosztó ez a lakk, v imádják v utálják :) én szeretem, a Color Power rózsaszín liláskék csillámos verziójának tulajdonosa vok, 2 rétegben tökéletes, egyenletes fedést biztosít, kicsit más, de sokkal szebb színű felkenve, mint az üvegben, nem az a bugyirózsa Barbie stílus, hanem nőies és nagyon finom.. elég hamar megszáradt, tartós is, árban is jó, mert nem a 290es bóvli, de mégse csillagászati áron mozog!! nagyon extra, csodás színekben vannak amúgy és az üvegcsék is kosárbamászóan aranyosak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

anita

2012. július 15.

Én is az Amazing Amazonenal kűzdök, egyenlőre csalódás, rettenetesen büdös, olcsó szaga van, a színe 3 rétegben adja vissza az üvegben látható árnyalatot és borzasztó lassan szárad. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de a csillámok nagyon ragaszkodóak. 500Ft is sok volt érte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.