LoveSzappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• olívaolaj
  • kókuszolaj

sephora

2013. március 14.

A kisfiam fürdetéséhez használom ezt a szappant. Ekcémás jellegű bőrtünetei vannak.
A bőrgyógyászhoz a jövő héten megyünk. A szappan mellett shea vajjal és ligetszépe olajjal kenem a bőrét.
A piros, hámló, viszkető foltok halványodtak és már nem viszket, de én ezt a shea vaj hatásának tulajdonítottam. Szerintem a szappan önmagában erre kevésnek bizonyul.

Magamon is kipróbáltam a szappant. Mivel én tusfürdő/tusolóolaj használó vagyok - a szappan kicsit szokatlan volt. A bőröm érzékeny, főleg a nyak és dekoltázs környékén. Sokszor már attól kivörösödök, ha sima víz éri.
Amikor a szappant kipróbáltam, csalánkiütéses lett a nyakam 5-6 helyen. A gyerekeimnél viszont ezt nem tapasztaltam és akkor sem, ha őket fürdetem és a szappannal érintkezik a kezem.
Egyenlőre 3 pontot adok, erős közepes, kiemelkedő dolgot nem nyújtott ezidáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Egyenlőre 3 pontot adok, erős közepes, kiemelkedő dolgot nem nyújtott ezidáig.