LR

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   10 790 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szépségvitaminok

• Az előtej az egészséget és az életerőt biztosítja.
  • Az emberi egészségre gyakorolt kedvező hatását vizsgálatok bizonyítják.
  • Immunglobulinok, Immunszabályozók, fehérjék, Növekedési faktorok, Vitaminok, ásványok, nyomelemek és aminosavak – magas koncentrátuma.
  • Védi az immunrendszert.

Javasolt fogyasztás: naponta 1-2 evőkanál tisztán vagy hideg gyümölcslével.

Minőségi ismertetőjelek:
• Csak az első 12 órában nyert fölösleges tejet dolgozzák föl, mert immunglobulin tartalma ekkor a legmagasabb.
• A colostrumot kizárólag Németország, Ausztria és Svájc területén tenyésztett tehenek tejéből vonják ki.
• A legszigorúbb minőségbiztosítási eljárások szerint állítják elő.
• Nincs pasztőrözve, hideg eljárással készül.
• Tartósítószert nem tartalmaz.
• Anabolikus / androgén szteroidot nem tartalmaz.

Kiszerelés: 125 ml

reni_reni

2021. november 29.

Szuper,
Beteges időszakban a gyerekek ezt kapják immunerősítésnek, és eddig ez az egyetlen termék ami bevált. Csak ajánlani tudom. Próbáltunk béres cseppet, immunotrofinát, marslakócskákat de ez messzi a legjobb. 16 nap után hűtőben is megromlik, ha fel van bontva akkor el kell használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Szuper,

shara88

2014. december 10.

A férjemen teszteltem, amikor 40 fokos láza volt. Rögtön azon a napon levitte a lázát és csupán 2*8 ml-t ivott belőle tisztán. Szerintem ennek az LR-es terméknek van a legrosszabb íze, de azthiszem, hogy el lehet viselni, ha az egészségünkről van szó. Joghurtba keverve nem is érződik az íze. Nekem a kialakulóban lévő szájherpeszt mulasztotta el, amire eddig egy termék se volt képes. Amint észrevettem a hólyagosodást az alsó ajkamon, csak kiöblítettem vele a szám este és másnap reggelre elmúlt, mintha mi sem történt volna. Elkövettem vele azt a hibát, hogy nem fogyasztottuk el 2 héten belül és ezért megromlott a hűtőben, de ez is azt bizonyítja, hogy nem tartalmaz semmilyen tartósítószert. Szerintem csak sűrgős esetekben kell használni a folyékony formában kapható kolosztrumot, hosszantartó problémák esetén a gyöngyöket és a kapszulákat ajánlom. Adagolókupakkal adják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Hidratálók: Lactose