LR

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A készítményben kombinálva található meg az ízületeket tápláló glukozamin-szulfát és a chondroitin-szulfát a fontos co-faktorokkal, mint mangán, E, D vitamin. Ezek a hatóanyagok fontosak az életerős és mozgékony ízületek megtartásában, emellett elősegítik a sérült porc regenerálódását.

• Értékes összetevők kapszula formában a mozgékony ízületekért.
  • Támogatják a porcokat és a mozgékonyságot.
  • Chondroitin- és glukózaminszulfáttal, mangánnal, E és D vitaminnal.
  • Génmanipulált összetevőket nem tartalmaz.
  • Laktóz- és gluténmentes.

Javasolt fogyasztása: Naponta 2x1 kapszula bőséges folyadékkal bevéve.

Kiszerelés: 37,2g / 60 kapszula

Összetevők: Glucosamine Sulfate, Gelatin, Kondroitin-Szulfát, Tocopherol, Manganese Gluconate, Zsírsavak Magnéziumsói, D-Vitamin, Titanium Dioxide

shara88

2014. december 10.

Anyu és a férjem használják, nekik segített. ANyunál egy hét alatt megszűntek az izületi fájdalmak, férjem pedig már nem panaszkodik ha sokáig kell talpon maradnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.