Lulu Guinness

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyei: liliom, ámbra, levendula, fügelevél, kék áfonya, szeder, pacsuli, ribizli

Bélabá

2013. április 15.

Köszönet a feltöltőnek! :-)
Bogyós gyümölcsös, pacsulis finomság tavaszra. Nagyon szeretem benne a levendula illatát is. Egy igazán jól megkomponált illat helyes kis üvegbe zárva. Két baj van csak vele: itthon nem lehet kapni, és sajnos csak közepesen tartós. Így csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

Köszönet a feltöltőnek! :-)