Lumiere Minerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2012. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiváló minőségű, szuper pigmentált, jól eldolgozható ásványi pigmentek.

vivuss87

2013. január 23.

gyönyörű színek és nagyon jól pigmentált szemfestékek:) nagyon szeretem. Jackpot, Peppermint, és Foliage van nekem:)

Két egymást követő napon is ezekkel sminkeltem. Először Too Faced alappal, kb 2 órát sem bírt a szemhéjamon, megkopott, estére pedig begyűrődött. másnap Urban Decay alappal, pár órára rá ismét megkopott, amit sosem tapasztalok egy UD szemhéjfestéknél. A színek még mindig mesések, építhetőek, na de ennyire nem tartósak?? SZörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Holdudvar

2013. január 10.

Többek között őket is kipróbáltam, tetszik hogy ásványi alapanyagból készül, de ha már így akkor Naked Cosmetics, semmi más, mert minőségben érezhető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Kormios

2012. november 19.

Káprázatos látványt nyújt a szememen és nagyon tartós. A legjobb minőségű szemhéjfesték, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

tetty08

2012. július 8.

Nagyon különlegesek a színek. Macerásabb a használata, mint a préselt szemhéjpúdereké, a végeredmény azonban mindenért kárpótol. Többféle pigmentet próbáltam már, eddig minőségben a Lumiere nyert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol